Sayfa 273/327 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Sayın Thunderbolt pasta var mı?
    Ne demek
    Kusura bakmayın gecikti

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Teşekkür ederim

3.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Ağustos 2011
    Sende de iyi sabır varmış 👍👏👏 Ayrıca Sayın xanax27 $ bazlı maliyet 40 TL olsada bizim derdimiz $ bazlı kazanmak değil Zaten o hayal oldu. Ana parayı öncelikle kurtarmaktı onuda 1.35-1.40 küsürlerden biraz daha alarak maliyeti düşürme cesareti göstererek kurtardık Sayılır bundan sonra birşeyler olursa bilmem

4. Hepimiz bu hisseyi ve yükselmesini umut ile bekledik, inşallah bir müddet daha yükselir, 7,54 civarı bir soluklanma ihtimali bekliyorum, inşallah yanılırım. Ytd.
     Alıntı Originally Posted by MEHMETC46 Yazıyı Oku
    Sende de iyi sabır varmış Ayrıca Sayın xanax27 $ bazlı maliyet 40 TL olsada bizim derdimiz $ bazlı kazanmak değil Zaten o hayal oldu. Ana parayı öncelikle kurtarmaktı onuda 1.35-1.40 küsürlerden biraz daha alarak maliyeti düşürme cesareti göstererek kurtardık Sayılır bundan sonra birşeyler olursa bilmem

5.  Alıntı Originally Posted by xanax27 Yazıyı Oku
    Hepimiz bu hisseyi ve yükselmesini umut ile bekledik, inşallah bir müddet daha yükselir, 7,54 civarı bir soluklanma ihtimali bekliyorum, inşallah yanılırım. Ytd.
    Bence de 9 a kadar gidip oralsrda bir direnci var biraz gevşeyip Dinlenebilir diye tahmin ediyorum
    bu arada Ne iş yapıyorsun sende mi nickname in üzerine bizim camiadan mısın

6. 6,60/6,72 aralığı kısa vade için dikkat...
    Kriter 1,2 milyon hisse. Unutulmamalı.
    Saygılar bol kazançlar

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7. Sayın Üstad krediye teminat olarak verilen 1.200.000 lot un güncel hisse değerindeki karşılığı ne olmalı ki geri alabilsinler. Hisse kaç para olunca Uzunyol ailesi hisseleri geri alıp borcu kapatır, veya bunu isterler mi?
    Ytd
     Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    6,60/6,72 aralığı kısa vade için dikkat...
    Kriter 1,2 milyon hisse. Unutulmamalı.
    Saygılar bol kazançlar

craps, pawnstar, svilengrad

8. 9 tl den sonra imse beni burada tutamaz
    ah o rakama bir gelse

Sayfa 273/327 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz