Sayfa 5/327 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 33 - 40 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

3. Bu kıymetli pastalar için teşekkürler sayın cefaks
    Yatırım tavsiyesi değildir olamaz

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 4,50/4,54 bandı dikkat ile takip edilmeli ...bu seviyelerin üzerinde yukarı hareketler sertleşecektir.
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. Hacim artışı olumlu...tahtaya biraz ilgi gerekli... Bilançoda düzelmeler var henüz fiyatlamadı ama hazırlanıyor sanki. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6. Buralardan mal geldiği için mi yavaş yoksa beklenen mal gelmediği için mi yavaş anlayamadım
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Buralardan mal geldiği için mi yavaş yoksa beklenen mal gelmediği için mi yavaş anlayamadım
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Mal gelmiyor dostum...Cuma 4,78 e kadar bugün 4,66 ya kadar finansinvest hareketendirdi ve satıcı ile karşılaşmadı. 4,70 e kadar kademeleri yediler ...bekliyorlar mal gelsin ...

8.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Mal gelmiyor dostum...Cuma 4,78 e kadar bugün 4,66 ya kadar finansinvest hareketendirdi ve satıcı ile karşılaşmadı. 4,70 e kadar kademeleri yediler ...bekliyorlar mal gelsin ...
    Teşekkurler hocam
    Inşallah artık beklemekten vazgeçerler
    Yatırım tavsiyesi değildir olamaz

Sayfa 5/327 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •