Sayfa 187/327 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. Eminiş yönetimindeki Kayyum süresi ne zaman bitecek. %80 patronda olan bir şirketin hele halka açık bir şirketin batması,bile isteye batırılması ( halka açıklığı %99’a ulaşmadan) pek akla uygun gelmiyor. Şirketlerin satılacağına dair bir haber hele bu yabancı bir şirket ise, haberi bile hisseyi yükseltmeye yetecekken batırılmasının ülkemiz gerçeklerine pek uygun düşmediği kanaatindeyim. Çayırova organize sanayinde fabrikası olan ( Fabrika yeri kendilerine ait diye biliyorum) ülkenin sanayi merkezinde bulunan, her türlü tüketim maddesi üreten fabrikaların olmazsa olmaz ihtiyacı olan ambalajı üreten, lokasyon olarak bu konumdaki şirketi alan ve parasını (var olan borçlarını) sadece şirket satılacak ve güçlü bir gruba dahil olacak haberiyle karşılayabilecek durumdayken..... Bilemedim al unut mu yapsam.

2. 1923 doğumlu Ömer İsmet Uzunyol sağken bu şirket satılamaz. Allah hayırlı evlat versin.

3. Allah Ömer Beye sağlıklı uzun hayırlı ömür versin. Gözlerinin önünde emeklerinin batıp gitmesini görmek daha zordur. Şirket onların ister satarlar, ister güçlü ortak bulurlar isterse batışını izlerler. Batacak olan adamın yılların emeği. Bu arada Çayırova daki fabrika ve yeri kendilerine ait değilmi?

4. Şimdilik şirketin satılmasına gerek yok. 2020Şubatindaki mahkemede konkordatodan çıkma kararı alınması bile yeter.
    2011yilinda fabrika binası ve yönetim binası uzunyol turizm ve ...... ye 21 trilyona satıldı ve geri kiralandı euro cinsinden baya iyi miktara .Her yıl kira ödeniyor geçen seneye kadar böyleydi
    Konkordato ile değişiklik olduysa bilmem
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Şimdilik şirketin satılmasına gerek yok. 2020Şubatindaki mahkemede konkordatodan çıkma kararı alınması bile yeter.
    2011yilinda fabrika binası ve yönetim binası uzunyol turizm ve ...... ye 21 trilyona satıldı ve geri kiralandı euro cinsinden baya iyi miktara .Her yıl kira ödeniyor geçen seneye kadar böyleydi
    Konkordato ile değişiklik olduysa bilmem
    Kesin konuşmamak lazım. Allah uzun ömür versin Ömer amca vefat edince bu sözünü hatırlatırım. Allah hayırlı evlat versin. Amin

6. Bilançodaki kira kısmı dikkatimi çekti

Kirayı alan Uzunyol turizm seracılık .......
    Bir zamanlar vardı sonra ismi değişti ya da uzunyol iş geliştirmeyle birleştirildi
    Uzunyol iş geliştirmedeki eminiş hisseleri geçen yıl haziranda Feridun bey hariç diğer üyelere geçti ve İş geliştirme de konkordato ilan etti

Şimdi bu kira kime ödeniyor Yanlışlık mı var

7. Yarın bir şirketi arayalım bakalım neymiş bu

8.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Bilançodaki kira kısmı dikkatimi çekti

Kirayı alan Uzunyol turizm seracılık .......
    Bir zamanlar vardı sonra ismi değişti ya da uzunyol iş geliştirmeyle birleştirildi
    Uzunyol iş geliştirmedeki eminiş hisseleri geçen yıl haziranda Feridun bey hariç diğer üyelere geçti ve İş geliştirme de konkordato ilan etti

Şimdi bu kira kime ödeniyor Yanlışlık mı var

Harikasınız. Ama cevap verirler mi? Diye düşünüyorum. Cevap: hayır

Sayfa 187/327 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •