Sayfa 172/327 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. yatırım tavsiyesi değildir

2. Hiç bu kadar küçük yatırımcıya verdiklerini tahmin etmiyordum. Ya da gercekten eminis gibi bir kagitta bu kadsr ky varmi.Her yukarı harekette vermişler demekki.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Hiç bu kadar küçük yatırımcıya verdiklerini tahmin etmiyordum. Ya da gercekten eminis gibi bir kagitta bu kadsr ky varmi.Her yukarı harekette vermişler demekki.

Dostum gerçek satışlar olduğunu zaman zaman dile getirdim burada..
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4. Tabandaki lot çok fazla değil tabi alıcı olmayınca çok sayılır bakalım p.tesi neler olacak
    Eskiden tabanlar -10 du şimdi -20 olunca tavanda tabanda çok fena oluyor 2 tabanda hisse %40 iniyor
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

iyi olan piyasada çok az lot var halka açık kısım az genelde yakın izleme pazarı 3-4 hisse hariç halka açık kısım %90 üzeri yani zaten sahipsiz ama eplas mzhld emnis bunların hem sermayeleri az hem de halka açık kısım az 2-3 güne kendini belli eder

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. Kiplas yönetim kurulu başkanı Feridun bey salı günkü konk ordato kararından sonra çarşamba günü kiplas genel kuruluna katılmış ve gülümsüyor.Insan biraz ciddi olur.Bu nasıl bir iştir anlamadım.

7.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Kiplas yönetim kurulu başkanı Feridun bey salı günkü konk ordato kararından sonra çarşamba günü kiplas genel kuruluna katılmış ve gülümsüyor.Insan biraz ciddi olur.Bu nasıl bir iştir anlamadım.

O...c...istiyorsan burada kralı var
    https://goo.gl/images/AeZcSW
    bunun yatacak yeri yok milleti planlı bir şekilde dolandırdılar benimde gitti bunda biraz
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Yazıklar olsun yapacak birşey yok bu saatten sonra ne desek boş

Sayfa 172/327 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •