Sayfa 277/327 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Mesela...
    2018 ocak ve şubat aylarında Feridun bey ve Ismet bey ortalama 4.5 Tl den 400 bin lot hisse satmislardi oyaktan. Nakit ihtiyacı için.
    Bugüne kadar bir anlam verememiştim. Şimdi anladım
    Ben 500 lotu satincaya kadar o zaman göbeğim çatlarken.....
    Oyak 4 kerede 100 erbin lot işlem ile malı sattı.Hic alış yapmadan sadece 3 ya da 4 kademede satıştan vermişti.
    Kim alirki demistin o zamanlar zararda bozuk sirketi
    Alanın bir bildiği varmış demekki...
    Artık karda....Alan kişi

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fiyat 4/. 4,50 civarı....ama oyun o değil öyle olsa 0,80/0,90 kurusta yaparlardı...
    Şöyle olmalı , !
    O fiyatlama ve o bahsettiğiniz zaman gerçekten sattılar, ne zaman aldıklarını tahmin edebilirsin.
    Bı yanlış var ancak, bunu zaman gösterecek...fiyatı yukarı çekme meselesi değil ,bunu yaparsın ama satabilmen için oluşum gerekli.Altını dolduracak birşey.
    Bakalım göreceğiz.
    Yada yeni kaynak buldular ve bilancoyu düzelterek oluşumu tetikleyecekler.
    Neden 6,60 civarı önemliydi tahmin edebilirsin.O fiyatlamaya kadar tahtayı forse edip malı yiyenlerdenim. Gerçekten sattıklarını bu nedenle biliyorum.
    Ama Feridun Uzunyol işi bilir , ..
    Önce diriyi öldürdü (ama isteyerek ama şartlar gereği), sonra toprağa gömdü...şimdi ölüyü diriltiyor ama ne zaman topraktan çıkartır, sağ olursak göreceğiz.
    Büyük zarar ettiğim tahtalardan biridir , ancak yarasını pkart tan, karını burce den alabildim.
    Azda olsa var.
    Hayırlsı bakalım.
    Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2. Bu arada burce ile beni tanıştırmıştın dostum, Mesajın dün gibi aklımda.
    Var mı ? Dikkatini çeken tahta orta ölçek Kobi sanayi şirketlerinden..
    Malum ben 7/9 tahta hariç hiçbirini izlemiyor ,bakmıyorum.

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Fiyat 4/. 4,50 civarı....ama oyun o değil öyle olsa 0,80/0,90 kurusta yaparlardı...
    Şöyle olmalı , !
    O fiyatlama ve o bahsettiğiniz zaman gerçekten sattılar, ne zaman aldıklarını tahmin edebilirsin.
    Bı yanlış var ancak, bunu zaman gösterecek...fiyatı yukarı çekme meselesi değil ,bunu yaparsın ama satabilmen için oluşum gerekli.Altını dolduracak birşey.
    Bakalım göreceğiz.
    Yada yeni kaynak buldular ve bilancoyu düzelterek oluşumu tetikleyecekler.
    Neden 6,60 civarı önemliydi tahmin edebilirsin.O fiyatlamaya kadar tahtayı forse edip malı yiyenlerdenim. Gerçekten sattıklarını bu nedenle biliyorum.
    Ama Feridun Uzunyol işi bilir , ..
    Önce diriyi öldürdü (ama isteyerek ama şartlar gereği), sonra toprağa gömdü...şimdi ölüyü diriltiyor ama ne zaman topraktan çıkartır, sağ olursak göreceğiz.
    Büyük zarar ettiğim tahtalardan biridir , ancak yarasını pkart tan, karını burce den alabildim.
    Azda olsa var.
    Hayırlsı bakalım.
    Saygılar

Malı yukarı giderken satmadılar ki. 2017 ekimde gördü 6.66 yı ve orada hiç patron satışı yoktu.Oralarda bu işi bilenler satmıştır ( Tahmin)
    Sonra oradan aşağı inmeye başladı. 2018 0cakta 5 lerdeydi. Hacim çok düşüktü. aşağı doğru verdiler.Gerçekten satmışlardır buna itirazım yok. Ama kime.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bu arada burce ile beni tanıştırmıştın dostum, Mesajın dün gibi aklımda.
    Var mı ? Dikkatini çeken tahta orta ölçek Kobi sanayi şirketlerinden..
    Malum ben 7/9 tahta hariç hiçbirini izlemiyor ,bakmıyorum.

Burceden ben kazanamadım. 4 Tl satmıştım.
    Nasip olmadı.
    Şu an pek öyle hisse yok aklımda.
    Bende zaten kendi hisselerine bakıyorum

5. 7/9 ne anlamadım da? Kaderlerimiz ortakmış dostum bende eminişte batıp pkartta zararı toparlayanlardanım sonrada gsdho de birşeyler aldım.

6.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku

Sayın Üstad,
    Kap taki 3 ay önceki habere göre hisse ile ilgili kısıtlamalar pazartesi sabah bitecek.
    Sonra ne olabilir?
    Borsa*İstanbul A.Ş.*Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin*5. ve 6.*maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi*kapsamında Eminiş Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. (EMNIS) payının piyasasında*gerçekleşen işlemler*nedeniyle EMNIS payında 08/06/2020*tarihinden*itibaren*3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı"na ilave*olarak "Brüt Takas" ve "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi*Yayınının Kısıtlanması" şeklindeki önleyici tedbirler uygulanacaktır (Tedbir*kapsamında ilgili sıralarda açılış, kapanış ve tüm diğer tek fiyat bölümlerinde*emir toplama süresi boyunca denge seviyesine ilişkin fiyat, miktar ve kalan*miktar değerleri yayımlanmayacaktır. İlgili sıralarda geçerli olacak seans*akışı ve seans durumlarına ilişkin bilgi 09/08/2019 tarih ve 2019/55 sayılı*Borsamız duyurusunda yer almaktadır). * *EMNIS payında tedbirlerin*uygulanacağı son tarih 07/09/2020'dir.

7. Sayın zanax27
    Bu sistem bizim lehimizeydi. Alış ve satışları göremiyorlardı. Zaten bakıyordum 15 kademe boş oluyordu mesela
    Tedbir gelmeden önceki gün örneğin akşama kadar tabandan tavana kadar eşleşme gösterip ne kadar alıcı satıcı var görmüşlerdi.
    Bundan sonra ne olur sorusu çok zor bir soru. Ben amatörce bakıyorum. Bu haftaki yükselişi bu kadar sert beklemiyordum itiraf edeyim.( Bu arada pazartesi de tedbir var salı kalkıyor 7 eylül dahil çünkü)
    Ama benim bir hayalim vardi geçen yıl yazıyordum. Bir frigo olacak inşallah diye ve oldu. (Frigo 6 Tl ve 8 tl iken eminiş 0.80 kuruşken yazmıştım. Hedefim oydu)
    Bundan sonrası için ise bir yorum yapamıyorum artık çünkü öngöremiyorum. Kimseyi yanıltmak istemem.
    Yine mutat haftalık usd log grafik ile sonlandırayım yazımı

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Amatörce çizilmiştir

8. Sevgili Thunderbolt sizin grafiğinize göre tavan serisinin sonuna gelmiş gibi.
    Keşke 9 TL görüp sonra dönseydi.
    Ne yapalım bir dahaki sefere o zaman
    Yatırım tavsiyesi filan değildir

Sayfa 277/327 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •