Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 53 madde; 9 - 16 arası.

Konu: 24 Kasım Öğretmenler günü Kutlu Olsun

öğretmenlerimize canımız feda. tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Sv.Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun...!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
    Bugünlere gelmemde emeği geçen öğretmenlerim başta olmak üzere; öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutlarım.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    19,983
    Blog Entries
    12
    Anne Baba yarısı tüm öğretmenlerin gününü kutlarımm

5. bugün veliler toplantısına katıldım.öğretmenin anlattıklarını çok dikkatlice dinledim.bütün anlatım ve taleplerini değerlendirdim ve hiçbirinin kendisi için değil tamamen çocuklarımızın iyi yetişmesi geleceği için olduğunu bir kez daha gördüm.köy okulu ve binbir zor şartlarda iyiki çocuklarımız size emanet iyiki onların arasında sizin gibi değerler var.yaşam standartlarınızın eğitim imkanlarınızın daha iyi olmasını diler gününüz kutlu olsun.

6. Eskiden bir cocugu ögretmene teslim ederken “bana bir harf ögretenin 40 yil kölesi olurum†mantigi ile eti senin kemigi benim denirdi. Simdi Ögretmenlerimize ne saygi var ne sevgi, cocuga birak bi tik vurmayi bi azarlasa hemen sikayet hazir.

Allah bütün ögretmenlerimize sabir ve kolaylik versin.

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •