Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 53 madde; 17 - 24 arası.

Konu: 24 Kasım Öğretmenler günü Kutlu Olsun

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    BENİ DÖVEREK VEYA SEVEREK BU GÜNLERE GELMEME SEBEB OLAN ÖĞRETMENLERİMİ VE İLK ÖĞRETMENİMİZ ULU ÖNDER MUSTAFA KEMALATATÜRKSAYGI VE SEVGİ İLE İLE ANIYORUM...
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

3. Meslektaşlarımın 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Başta sayfayı açan CÜNEYT kardeşim başta olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.Hepinizde muhteşem paylaşımlar yapmışsınız...Demokrat,Apache64d kardeşim tespitlerin çok güzel...Ama maalesef öğretmenlik mesleği son yıllarda çok değer yitirdi,daha doğrusu değer kaybettirildi.Veli şikayet hattı,falan filan..Tv lerde tuzu,biberi oldu...Ha içimizde elbette çürükler çıkacaktır,ama bir çuvaldaki 3-5 çürük için tüm bir meslek kınanmamalı...Bazı veliler çok hassas.yok çocuğuma bağırmışsın,yok kızmışsın.Çocuk yaramazlık yaparsa,ödev yapmadan gelirse;ne yapmalıyız...sanki hemen kızıyoruz.denemediğimiz yol kalmıyor...neyse bunları hepimiz biliyoruz.Ama yıkılmadık ayaktayız,bakalım nereye kadar...İçimizde varsa meslektaşlarımın gününü kutlar,daha itibar göreceğimiz günler görmek dileğiyle...hoşçakalın....
    Son düzenleme : batık; 23-11-2017 saat: 20:17.

5. Öğretmenler günü kutlu olsun. Iyi ki varsınız.

Öğretmenlere verilen önem gün geçtikçe azalıyor.ulkem için üzülüyorum.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku

İçinde ATATÜRK sevgisi olan, ATA'mızın ilke prensiplerini geleceğimiz olan çocuklarımıza öğreten, tüm Öğretmenlerimizi kutluyor saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum...İyi ki varlar.....
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

8. Her türlü bağnazlıktan uzak, objektif nesiller yetiştirebilmek dileğiyle.

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •