Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 53 madde; 25 - 32 arası.

Konu: 24 Kasım Öğretmenler günü Kutlu Olsun

1. Ne zamandır öğretmenler hakkında böyle güzel yorumlar görmemiştim. Herkese Teşekkürler. İnanın mesleki anlamda bir doyum bitmiş durumda 1980 sonları 1990 lı yıllarda seyrettiğimiz Amerikan tarzı oldu eğitim sistemimiz ve okullarımız. Bu da yeni yetişen neslin durumunu ortaya koyuyordur. Sürekli, zaten öğretmenler çalışmıyor ve benzeri ithamlarla özveriyle çalışan arkadaşlarımız bile Eğitimden uzaklaştırılıyor. Mesai şartlarını ben belirlemiyorum. Ama sürekli maaş lafı dile getiriliyor. Büyük Türkiye Güçlü Türkiye Eğitim ile olur. Lafla sadece insanlar uyutulur. 20 yıllık öğretmenlik hayatımda son dönemlerde ki kadar eğitimin kötüye gidişatının hızlandığını görmedim. Nerede Cumhuriyet Dönemi Eğitim sistemi nerede şimdiki. Gelecek kayıp nesil diyecek bence bu nesillerimize.

2. Öğretmenliğin her geçen gün daha zorlaştığı ve buna paralel daha çok yıpratıldığı günümüzde,her şeye rağmen mücadeleyi bırakmayan ve bir şey öğretebilmek için elinden gelen her çabayı esirgemeyen tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun...
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
    Butun ogretmen ve ogretmen arkadaslarimin onunde saygiyla egiliyorum sevgileri sunuyorum
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ne zamandır öğretmenler hakkında böyle güzel yorumlar görmemiştim. Herkese Teşekkürler. İnanın mesleki anlamda bir doyum bitmiş durumda 1980 sonları 1990 lı yıllarda seyrettiğimiz Amerikan tarzı oldu eğitim sistemimiz ve okullarımız. Bu da yeni yetişen neslin durumunu ortaya koyuyordur. Sürekli, zaten öğretmenler çalışmıyor ve benzeri ithamlarla özveriyle çalışan arkadaşlarımız bile Eğitimden uzaklaştırılıyor. Mesai şartlarını ben belirlemiyorum. Ama sürekli maaş lafı dile getiriliyor. Büyük Türkiye Güçlü Türkiye Eğitim ile olur. Lafla sadece insanlar uyutulur. 20 yıllık öğretmenlik hayatımda son dönemlerde ki kadar eğitimin kötüye gidişatının hızlandığını görmedim. Nerede Cumhuriyet Dönemi Eğitim sistemi nerede şimdiki. Gelecek kayıp nesil diyecek bence bu nesillerimize.
    Devlet,okullaşma düzeyini ciddi manada özel okul lehine kullanmak için uğraşıyor.Asıl sıkıntı bu.Maaşları hiç konuşmayalım.Çünkü evine iş getiren neredeyse tek meslek.Yazılı okumadan tutunda, veli görüşmelerine kadar...Birilerinin bunun farkına varması lazım...
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Bütün hocalarımızın 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlarım
    Her şey sudan meydana gelmiştir.
    Thales

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. 24 Kasım öğretmenler günü kutlu olsun.

Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •