Sayfa 115/628 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 913 - 920 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Ah huso ah! Ben çemaşcı Rızayı......bilirdim ama sen onu mumla aratıyon.O bile çeması 50kr tan 2 tl ye getirdi.

2. huso 1.35 den sana hediye ediyom aldınmı
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3. 30 kuruşluk kıçı kırık senetler bile 1.5 2 tl oldu bu senet hepsindendemi kötüki bi türlü götüremiyorlar?harbidenbunun kadar uyuz senet görmedim endeks 107.772 vay be dedirtiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    6 Aylık satışlar hakkında şu an biz bir şey bilmiyoruz.
    Ama öğrenenler bir şekilde öğreniyor muhakkak
    Bütün şirketler her ayın KDV beyannamesini takip eden ayın 24 ne kadar vergi dairesine veriyorlar.
    Yani demem o ki biz bilançoyu beklerken birileri en azından satışları çoktan biliyor.
    Şimdi bence yapılması gereken SPK ya küçük​ yatırımcılar olarak baski yapmak.
    Şirketler vergi dairesine sundukları KDV beyannamelerini KAP ta açıklasınlar.
    Böylece en azından bilanço açıklama tarihini dibine kadar kullanan şirketlerin bir kozunu elinden almış oluruz.
    Benim aklıma şu an başka bir şey gelmiyor.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben 3 sene once spk ya bu kagitta uc kagit alavere dalavere var diye mail attim.Belgeleyin dediler.oyle kaldi.Bu adam borsanin butun ****liklerini bilir.kendiside.... Oldugu icin

5. ilk direnç 1.43
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

6. MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bu hüsoya güven olmaz :D

8.  Alıntı Originally Posted by paracı Yazıyı Oku
    bu hüsoya güven olmaz :D
    huso senmin yoksa

Sayfa 115/628 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •