Sayfa 13/628 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 97 - 104 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    Süpersin..Çok güldürdün beni.Mızrakta çok kötü ama ,dikkatli olmak lazım
    aslında gülmek için yazmadım onları.
    adamlar 1,50 ye çıkarıyor kağıdı sonra bizim gibi mallarda gidiyor diye atlıyor trene hemen.
    sonrası belli zahten ondan sonra uğraş dur gireni çıkaracaz diye
    tabiki verdiği acıyı düşünmek dahi istemiyorum.

hani bir laf vardır tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin diye işte ben onu yaşıyorum şimdi.
    yt değildir saygılar..

2.  Alıntı Originally Posted by damlalı Yazıyı Oku
    aslında gülmek için yazmadım onları.
    adamlar 1,50 ye çıkarıyor kağıdı sonra bizim gibi mallarda gidiyor diye atlıyor trene hemen.
    sonrası belli zahten ondan sonra uğraş dur gireni çıkaracaz diye
    tabiki verdiği acıyı düşünmek dahi istemiyorum.

hani bir laf vardır tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin diye işte ben onu yaşıyorum şimdi.
    yt değildir saygılar..
    Biyere ulaşmak için yol açması lazımdı..Emkel bu evveliyatini çok iyi bilmen gerekli(gruplar ve savaşlar)ama 3-5 sene öncesinde değiliz..Pozitif düşünelim

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

3. İş bankası 5 milyon hacimle 400 bin artı kapat.. yatırım finans show yapmış showww

4. Günlükçüler burda yok aldım yok pis verdiler falan diyor yaaa,,, bi gülme tutuyor beni....5 senedir bekliyoruz.... 1,50 den mi satacaz...... 2 olsun biz de ver al a başlarız... Buralardan zırnık mal yok benden... 33 333 lotumun 1 ini bile vermemmmmmmm....

5. 1.40 üzeri gelene hoşgeldiniz deyip gömmüşler malı..
    Benden alan üzülmesin aşşagı yukarı daha yolu var hissenin..

Hadi bakalım biraz canlansın bu kağıt.Bu tür hareketlere devam ederse oyuncuları kendisine çeker.

7.  Alıntı Originally Posted by Pro Yazıyı Oku
    1.40 üzeri gelene hoşgeldiniz deyip gömmüşler malı..
    Benden alan üzülmesin aşşagı yukarı daha yolu var hissenin..

Nerden anladınız mal gömüldüğünü... takaslar dağınık ...... tabi ki biri satacak biri alacak...

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Şirketin faaliyet raporundan;

1-Şirketin bilanço tarihi itibari ile üretim amaçlı sözleşmeleri tutarı 15.816.676 Euro

2-Şirketin 2017 yılı için öngördüğü hedef 24 milyon Euro. (euro =4 TL den 96 Milyon Ciro hedefleniyor.)
    2016 Yılı cirosu 72.467.000 TL olduğuna göre, satışlarda %32 artış hedefleniyor.
    -Şirketin son çeyrek satışları 28 milyon olmuş. Yukardaki beklentilerle parelel gerçekleşmiş.
    -Faaliyet raporundan öğreniyoruz;
    --2009 beri süren dava neticesinde TEİAŞ dan 16 Şubat 2017 de 2 Milyon alacak tahsil edilmiş. Bu rakam ilk çeyrekte görünecektir.
    --Transformatör üretimi için yapılan 4.453.671 TL lik yatırım 31.12.2016 tarihi itibari ile devreye girmiş. Üretimi artırıp maliyetleri düşürecek bu yatırımın etkileri de 2017 bilançolara etki edecektir.

Hisse 1 yıllık zirvelerini kırdı. Sonra biraz geri geldi. Yukarıda yazdığım hususlar olmasa idi, bu hareketin hisseleri küçük yatırımcıya yıkma hareketi olduğu fikrine katılabilirdim. Kimseye burada hakaretle cevap verme düşüncesinde de değilim, sadece bu hususları yazıp geçeceğim.

Yukarıdan maliyetlenen arkadaşlara tavsiyem hemen panik olmayın. Bu hususları siz de inceleyin. Çok değil ilk çeyrek bilançoyu bekleyin derim. 1.29 dan,1.38 den, 1.45 den ben de aldım. Gayette mutlu ve rahatım. Kendimi mal gibi hissetmiyorum.

Sayfa 13/628 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •