Sayfa 188/628 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Sonuc buyumeye devam.Bu stoklar faturalandirildiginda kar cosacak.

2.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Siz bilançoya nereden baktınız bilmiyorum.. benim baktığım yerde uzun ve kısa vade tüm borçları toplamı 29 mil. yazıyor. 95 milyon kısa vade borç olmasına imkan yok bu şirkette..Bir yanlışlık olması lazım diye düşünüyorum..Başka bir hisse senedinin bilançosuna baktınız sanırım..
    Ben şirketin kapta,finnetde vb. yayınlanmış önemli kalemlerini buraya aktardığımda Kepezmesut adlı arkadaş yukarıda beni bu kalemleri yanlış yazmakla itham etmiş ve şirketin kısa vadeli borçlarının 95 milyon değil,29 milyon olduğunu yukarıda belirtmiş...Bende yazılarımın kaynağını yazdım..Bazı kişilerde bilanço okumayı öğrenin gibi ithamlarda bulunanlar var..
    Kardeşim ben bilgi paylaşımını severim ama bilgiçlik taslayanları sevmem..Bilgi paylaşmak güzeldir ama bilgiçlik taslamak hoş bir şey değildir..Bilançoyu yorumlamaya gelince özetle şunu yazdım..Bu hisseye girdiğim günden beri stokların 6 aylıklardan başlayarak 9 aylıklarda eriyeceği düşüncesindeyim belirtmiştim...Stoklar eritildiğinde borçlarını çevirme problemi kalmaz..Bu oran şu an 1.24 civarındadır..Ben stokların 9 aylıkta eritileceğini düşünüyorum ki hala hissedeyim...Burda bazıları kimse bilanço okumasını bilmiyor demeleri etik değildir..Tüm mesele herkesin kendi bilgisi oranında paylaşıma katkı sunmasıdır..Ben spk tarafından yayınlanmış bir bilançonun önemli kalemlerini paylaştım ama yukarıdaki arkadaş beni yanlış bilgi yazmakla itham edince bende bilgileri kaptan yani spk nın yayınladığı gibi paylaştığımı yazdım..tşk. edeceği yerde biz eskiyiz bazı yeniler vb. gibi düşük sözcükleri sarf etmek hoş değildir..Bu hissede sizden yeni olabiliriz ama borsada bir hayli eskiyim . Merakım.büyüyen ve döngüsel şirketlerin pozitif gelişme dönemlerine yakın senetlerini toplamak beklemek ve döngünün sonunda satmak.Nitekim bu hissede de 5 ay 5 gün oldu bekliyorum ve bu sürede hatırı sayılır bir kaç hareket de çekti ama satmadım..Yoksa borsada bilinen şirket senetlerini alıp beklemek işin en kolay tarafıdır..

3. Yakında bir teiaş ihalesi alsalar hiç fena olmaz.Stoklar acaba bunun içinmi birikti?

4. MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1.42 nin üzerine atsa bi güzel olacak ytd

6. hüso artık duy sesimizi de insafa gel birazzz

7. 1.44 direnci geçerse iyi olacak
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

ANKET-BIST 100 Endeksi'nin güne satıcılı bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST 100 Endeksi açılış değerine ilişkin medyan
    tahmin -199 olurken, ortalama tahmin -205 olarak gerçekleşti.
    Foreks'in 30 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +640 puan olurken, en düşük beklenti -816 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan analistlerin 21'i negatif, 9'u pozitif açılış
    tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST 100
    Endeks anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST 100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : -199
    Ortalama : -205
    Maksimum : +640
    Minimum : -816
    Katılımcı: 30

Sayfa 188/628 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız