Sayfa 26/628 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 201 - 208 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by Pro Yazıyı Oku
    Stress tasa yok!!
    Şimdilik düzeltme devam ediyor.. 1.28-29 altına sarkarsa sıkıntılı olur, oradan aşşagıya sarkacagını düşünmüyorum. İnşallah yanılmam
    1.33 den mal aldım az bişi
    Şimdilik 17 kademe Allah bin bereket versin..
    Yani bilmem hangi yerden sattım,şurdan aldım falan filan yani bu işi biliyorum mu ima ediyorsun..Kardeşim hisseleri bazen bir yerden satarsın çoğu zaman daha da çıkar ,bazen de düşer..Bu kişiyi haksız ya da haklı çıkarmaz..Bir hisseyi analiz edersin bu hisseyi beğenirsin alırsın...Önemli olan aldığın hissenin hesapladıgın bir vadede umduğun getiriyi getirmesidir...Ben bu hissenin 3 aylık ve 6 aylıklarda iş yapacağını düşünerek aldım...Ha bilmem düşüşü nerde durur bu basit hesapları yapmam bile..Önemli olan 3 ve altı aylık vade stratejimde hedefine gidip gitmemesidir..Benim hedefim 2000 lerdir...Tutarsa amacıma ulaşırım..Ha bir terslik olur tutmazsa da iş bilgimin dışında gelişmişse kendimi de suçlamam..Yok ordan sattım şurdan aldım diye ne çığlıklar atıyosun...

2.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Yani bilmem hangi yerden sattım,şurdan aldım falan filan ..Yok ordan sattım şurdan aldım diye ne çığlıklar atıyosun...
    Hacı Çığlıklar filan ne demek istiyorsun.. edebini bil ...
    Ben bu forumda emkel topiğinde 2 senedir. Fiyat vererek aldım sattım diyerek yazarım..

Yazdıklarımı beğenmedin kişiliğine hakaret ettiğimi düşünüyorsan admine şikayet edebilirsin..
    Benim yazdıklarımı muhattap alma anlıyor musun..

3. Edep diyorsun da altı üstü senedini satmışsın ve senet düştü diye millete bağırıyorsun ne oldu sustunuz lannnn diyorsun ..millete lan demeye ne hakkın var..Senedini satmışsan satmışsın....millete bağırmaya ne hakkın var...Normal olarak sattım demek yetmiyor mu?İnsanlar bilgi için burda paylaşım yapıyor..Senedi aldım sattım ve üstelik bunu yaparken millete lann demek neden sus pus oldunuz demek de neyin nesi.....Şirket hakkında bilgin varsa yaz...

4. 10.3 2017 den 22.3.2017 tarihine kadar iş yatırımda 3.milyon 208 bin lot artarak toplam 6 milyon 521 bin lota ulaştı...
    10.3.2017 de takasta işyatırımda 3.3 milyon lot görünüyordu...Şimdi 6.5 milyon...takasta çok hızlı bir artış var...
    Topicte bugünkü takası verebilecek biri varsa güzel olur...

5.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Edep diyorsun da altı üstü senedini satmışsın ve senet düştü diye millete bağırıyorsun ne oldu sustunuz lannnn diyorsun ..millete lan demeye ne hakkın var..Senedini satmışsan satmışsın....millete bağırmaya ne hakkın var...Normal olarak sattım demek yetmiyor mu?İnsanlar bilgi için burda paylaşım yapıyor..Senedi aldım sattım ve üstelik bunu yaparken millete lann demek neden sus pus oldunuz demek de neyin nesi.....Şirket hakkında bilgin varsa yaz...
    QUOTE=Pro;129713]Alınmayın millet.. benim tarzım budur..spek gömer acımaz.. ki çok gömdüğünü gördüm

siz bugün gördügünüz bilançolara analiz kasarken, ben görmeden bu bilançoyu yazdım..
    Kimseye al-sat demem
    Beni tanıyan bilir aldım sattım derim, zirve gördüm mü gömerimmm.
    Top tüfek bu kağıtta olduğumu herkes bilir.

Allah utandırmasın beklentimin 1. Ayağı gerçekleşti inşallah devamı da gelecek

Kibirli ukala değilim keyifliyim beyleerrr[/QUOTE]

Daha öncede yazdım

Bak hacı ben kimseye hakaret etmem.. söylediklerim sadece beni bağlar...
    Yazdıklarımdan almak istediğini al almak istemediğini alma..
    Birisini muhattap alırsam yazdığını alıntılar öyle yazarım..
    Üzerine alınmaya gerek yok
    Benim yazdıklarımı muhattap alma ... anl

6. Bakın!! burayı sadece bu forma üye olanlar, bu topiğe yazanlar kullanmıyor.. siz nasıl emkel hakkında başka forumlarda, twitter da yazılanlara bakıyorsunuz.. başkaları da burada yazılanları okuyor..

O yüzden yazdıklarını alıntamadıysam kimse üzerine alınmasın..
    Benim yazdıklarım sahibini bulur..

Yazdıklarımı deli saçması sayın.

Yazdıklarımdan faydalanan çok kişi olduğuna inanıyorum..bende burada bazı kişilerden faydalanıyorum

Bu forumlarda speğin çok çirkinliğini gördüm o yüzden elimden geldiğince temiz doğru bilgiyi yazıcam.

Kimse bana çığlık atıyor gibi edepsizlik yapmasın..

7. Yazıların hakaret dolu..beni tanımıyorsun ama hacı diyorsun..Üslubunda sorun var..Yok gömerim,bilmem ne yaparım..bu topictesin ama hep hakaretvari yazıların...Bir senedi alırsın ve satarsın..gömerim de ne demek...Borsada kar amacı ile bir senedi alırsın bir yerlerde de satarsın..Senedi alana neden hakaret ediyorsun kendine bir sor benim bu dediklerim normal mi diye...Bir senedi aldığın zaman da birilerinden alıyorsun..Ondan alınca o da mı gömme eylemini yapıyor...Kardeşim ben senedimi aldım ve buraya yazdım satınca da sattım arkadaşlar der çeker giderim...Ha senet ben satınca da ya çıkar ya da düşer...bunun kadar doğal ne olabilir...Yok ben sattım düştü lannnn neden sus pus oldunuz senin gibi demek normal bir şey değil....otur ve kendine sor..ben neden öyle davranıyorum ve bu normalmi acaba düşün...

8.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Yazıların hakaret dolu..beni tanımıyorsun ama hacı diyorsun..Üslubunda sorun var..Yok gömerim,bilmem ne yaparım..bu topictesin ama hep hakaretvari yazıların...Bir senedi alırsın ve satarsın..gömerim de ne demek...Borsada kar amacı ile bir senedi alırsın bir yerlerde de satarsın..Senedi alana neden hakaret ediyorsun kendine bir sor benim bu dediklerim normal mi diye...Bir senedi aldığın zaman da birilerinden alıyorsun..Ondan alınca o da mı gömme eylemini yapıyor...Kardeşim ben senedimi aldım ve buraya yazdım satınca da sattım arkadaşlar der çeker giderim...Ha senet ben satınca da ya çıkar ya da düşer...bunun kadar doğal ne olabilir...Yok ben sattım düştü lannnn neden sus pus oldunuz senin gibi demek normal bir şey değil....otur ve kendine sor..ben neden öyle davranıyorum ve bu normalmi acaba düşün...
    İşine bak, benim yazdıklarımı muhattap alma..
    Spek bu gömer.. banada gömdü zamanında..

Yalan söyleme !! Ben sattım düştü demedim, ben alınca çıkar da demedim..
    Benim nasıl yazacağıma karışma ben 2 senedir böyle yazarım..
    Dediğim gibi spek bu gömer acın varsa speği bulabilirsin..
    Ben çok sövdüm sende söversin..

Sayfa 26/628 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •