Sayfa 376/628 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. emkelci sen de teyyareden sallama..10 senedir kağıt sürünüyor..toplasalarmış madem10 senedir..niye bugünü beklediler..toplama falan yok yabancı aldığını satıyor bu da görülüyor malın sahibi de zaten 500 bin satmış..daha ne kadar satacağını bilemezsin..

2. aşağı gideceğini söyleyenlere tu kaka..yukarı gideceğini söyleyenlere ağzından bal damlıyor süper yorum falan oluyor..allamm aklıma mukayyet ol..

3. spk ne zaman açığa satışları yasaklar işte bu dandik borsa o zman adam olur..diğer türlü ky nin parası kodamanların cebine girmeye devam eder..

4.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    spk ne zaman açığa satışları yasaklar işte bu dandik borsa o zman adam olur..diğer türlü ky nin parası kodamanların cebine girmeye devam eder..
    bir de yazıp silme hikayeleri..harbiden çok dandik borsa..spk da buna izin veriyor peki niye..ben buradan söyleyemiyorum sonra kötü olur..

5.  Alıntı Originally Posted by Emkelci Yazıyı Oku
    Bizde yalan yok ağalar strateji değiştirdi malı toplayamadılar daha doğrusu toplama maliyeti yükseldi küçükküçül yatırımcı hisseye dalınca şimdi onları silkeliyom
    Toplayamadi derken ceksin Yukari fiyati veririm 10 tl den kendi adima.Oda satsin 20 tl Ye oda kazansin.Yatastan ne eksigi var hissemizin.

6. Trail arkadasa katiliyorum. Adam uyarmisti, sahsi fikrim bu hisseden kisa vade de bir halt olacagi yok. Ben yarin muhtemelen hisseden kendi capimda ciddi bir zararla cikarim. Hisse yi 1.35 ler den bu yana takip ettim. Cikacagini dusundugum an girdim. Ama belli ki patron dahil cakallarla beraber biz kucuk yatirimciyi katakulleye getirmis. Kalana Allah sabir versin, umarım yanilirim. Bir yanlisim olmussa affola. ..

Tamamen kendim tarafindan uretilmis fikir yada beyanlardir. Deli sacmasidir. Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.
    Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    yemişim statejilerini..adam resmen malı kakalıyor..buradan uyardım..1.90 iken hedef 1.70 sonra 1.56 dedim..ama kimse inanmak istemedi..görür veya görmez alırsın veya satarsın bilemem..kısacılar için hedefleri söyledim..aşağı gideceğini bilirsen kötüsün yukarı çıkacak dersen iyisin bu ne ya çorbacı hüseyin mi...bul karayı al parayı oynayalım o zaman..birileri geliyor yatırımcı ayaklarına yok teknik yok temel falan filan sakın kanmayın onlara..paranız değerli bu spekitine kaptıracağınıza gidin güzel güzel harcayın..
    Bu yorumlarını zamanı gelince gösteririm

8. Bir hisseye girdim ki arkadaş 2lerden beri hep düşüyor. Ne sansis misim. Al sat da yapamıyorum. Hisse bugün yükselmek yarın yükselir derken 1.68e kadar indik. Daha da iner miyiz. Nerede durur bu . Icerim karardı.

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 376/628 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •