Sayfa 466/628 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Sen kalk 17 dönüm yatırım amaçlı gayrimenkulü yandaş kurduğun şirketlere 13-14 bin lira aylık kiraya ver.Lan bunun içinde fabrika binası var vede yandaş şirketin üretim yapıyor burda bizimde otak olduğumuz veast şirketin.Ankara akyurtta senin bölgende 200 metrekare dükkan kirası lan bu ayıp böyle peşkeş çekmek varmı kardeşim sat madem gayrimenkulü ederine yiyormu maçan.

2. Hacimli düştü .

3. yatırımcılara olarak kulaktan dolma tüyo ile işlem yapmayın derler araştırın derler iyide biz finansal rasyolara faaliyet raporuna bakatığımız da herif şu kadar yatırım yaptık bu kadar arge için para harcadık arge şirketi kurduk diyo maliyetleri azaltıcaz diyor üstüne 2017 yılında bunun semerelerini alacağız diye de bağırıyor bizde inanarak yatırım yapıyoruz herif gel görki bilançoada tam tersi satılan malın maiyeti daha da artmış, giderleri daha şişirmiş yav allah aşkına kaş kişi çalışıyor burda 14,5 M personel gideri yazmış garanti kapsamında onarım nedir arkadaş 1 milyon diğer gider 1 milyon yav anam vay yine olmamış nasıl zarar çıkarsam diye düşünmüş gitmiş neye kur farkı hesaplamışssa 6 milyon kur farkı zararı yazıp gelir tablosunun amına koymuş be amına koduğum biz neye inanıcaz peki neye göre yatırım yapıcaz bizi kim korucak stokları saymıyorum zaten ohhh bu adam istediği anda 10-15 m kar yazdırır bu hasılata resmen dizginlemiş şirketi bizde beklicez amk son dönem belki kar açıklar diye bunları kim denetliyor ne sikim denetim yapıyor, adam bu beklentiyi sıcak tutmak için bir dönem daha erteledi ama piyasanın bu şirketi neden cezalandırdığını şimdi daha iyi anladım şefaf ve kurumsal yönetim ne demek tecrübe oldu..

4. [QUOTE=YATIRIMCI-X;1204759]
     Alıntı Originally Posted by KESKİNALİ Yazıyı Oku
    Bakıyorum hiç kimse Barış savunma ya başlatılan 3.380.850,42 tl lik kambiyo takibini önemsemiyor.Önemli bir icra takibi.Aynen barmek nasıl şirketi yıllarca dolandırdıysa,yeni şirketin içini boşaltma şirketi olarak barış savunmayı devreye soktular.Ticari ilişkileri olan yan şirketi.yönetim kurulu bile kendileri.spk barmek olayınada dur demese iç edeceklerdi paraları.8 yıllık taksitler halinde ödeme lütfunda bulundular.2023 e kadar vay anam vay.Şİmdide barış savunmayla ticari ilişkilere girip barış parayı ödemesin takip başlat.Ulan haysiyetsizler işin başında her iki şirkettede siz varsınız niye ödemiyosunuz.Bağımsız denetim kuruluşunun denetlediği bilançonun ben a.qoyum.Böle denetimmi olur.Niye onay veriyosun.Karaktersiz denetim kuruluşu.
    Şİmdi gelelim stoklara:İlk madde malzeme:15.688.942
    yarı mamuller :23.520.655
    mamuller :3.002.298
    ticari mallar :28.351.871
    TOPLAM :70.563.766 TL Şimdi olay şu.6 aylık bilançoya kadar ticari mal 1-2 milyonu geçmiyordu.Bu mal hazırlandı.Kim için hazırlandı yurtiçi teişaşamı yoksa yutdışınamı.teiaşa yatırım amaçlı gayrimenkul bile ipotek edildi.BU stok 9 aylıktada ısrarla bekletildi.22 milyon avro yıl sonu hedefleme nedeni bu zaten.şuana kadar 12 milyon avro gerçekleşti.Olmaz diye bişi yok bu ticari mal teslim edilse idi 9 aylıkta düşünsenize 28 milyon 3 milyon zararı düş 25 milyon kar açıklayacak.YOk olmaz ısrarla teslim etmeyip bekletiyor.Beklet bakalım beklet herkesi salak yerine koy.Bilançoyu bildiğinden 1.89 dan tahtaya mal bas.Ne kadar etik lan yaptığınız ne kadar.Hee peşinizdeyiz.Batırın şirketi ...neler.Sen o malıda teslim edecen o faturayıda kesecen.istemiyosan milletin mal almasını çıkar şirketini kottan gaspet.Ensendeyiz ensende.Sen bizden lot yerine babayı alırsın.Unutma şırınganın kalınlığını sürekli artırıyorum.Bu 70 milyon tl lik stok eriyecek o kedi buraya gelicek.O barıştan alacağınıda bi zahmet tahsil et.[/QUOTE

KESKİNALİ.Ben dip notları incelemedim açıkçası içimden de gelmedi..Adamın yaptığı zaten netleşti stoklarla algı yarattı hisseyi 2000 ne götürerek üstelik yabancı süsü vererek mal sattı..zararı daha da büyük göstererek 1500 altında mal toplamaya koyuldu.. 12 aylığa kadar toplamak için zamanı çok..Yazılarımda kar öncekinden aşağı gelirse hisseyi 1.43 e dek çekip mal toplayacağını yazmıştım..Paniklerlerle 1.39 a dek gün içi verdiler...Faaliyet raporunda yıl sonu satış hedefimiz 22 mil euro demeleri de beklentiyi sıcak ve gündemde tutmalarına yetiyor böylelikle insanların umutları 12 aylığa kilitlendi.Bekleyeceğiz gittikçe şişmanlayan stokları sonunda nasıl saklayacak..Bence bu yazını Emkel in muhasebe müdürüne gö[email protected] ya da [email protected] Senin deyiminle husorati yine hisseyi kafasına göre toplama ortamını yarattı..(YTD)
    Hüso ağa sattıklarını yerine koyarsa şaşırmayın. En azından Metrocu Galip Öztürk gibi al-sat yapsa buda bir gelişme şimdiye kadar şirketten götürdüğü paralar bir şekilde geri gelmiş olur.

5. [QUOTE=kepezmesut;1206660]
     Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku

Hüso ağa sattıklarını yerine koyarsa şaşırmayın. En azından Metrocu Galip Öztürk gibi al-sat yapsa buda bir gelişme şimdiye kadar şirketten götürdüğü paralar bir şekilde geri gelmiş olur.
    Almazsa onun ben geçmişini

6. 3 yıldır bilançoyu normal ne az ne çok dikkat çekmeyecek şekilde ayar veriyorlardı. Bu sefer kantarın topuzu kaçdı, bu işin sonunda çok farklı bir manzara çıkarmaya , küçük yatırımcıyı önce yemeye çalışacaklar , sonra bu işin kaymağıyla ilgilenecekler. Yatırımcı x arkadaşın dediği gibi gerçekten kalem üzerindeki stoklar doğru ise fabrikaya sığmayan malları herhalde çadır kurup , fabrikanın önüne koymuşlardır. Fabrikanın 1 yıllık cirosu kadar stok gözüküyor. sadece forkliftçi ile fatura kesen sekreter harici hepsini izne çıkarsa 7-8 ay döner herhalde fabrika.

7.  Alıntı Originally Posted by Kushim Yazıyı Oku
    yatırımcılara olarak kulaktan dolma tüyo ile işlem yapmayın derler araştırın derler iyide biz finansal rasyolara faaliyet raporuna bakatığımız da herif şu kadar yatırım yaptık bu kadar arge için para harcadık arge şirketi kurduk diyo maliyetleri azaltıcaz diyor üstüne 2017 yılında bunun semerelerini alacağız diye de bağırıyor bizde inanarak yatırım yapıyoruz herif gel görki bilançoada tam tersi satılan malın maiyeti daha da artmış, giderleri daha şişirmiş yav allah aşkına kaş kişi çalışıyor burda 14,5 M personel gideri yazmış garanti kapsamında onarım nedir arkadaş 1 milyon diğer gider 1 milyon yav anam vay yine olmamış nasıl zarar çıkarsam diye düşünmüş gitmiş neye kur farkı hesaplamışssa 6 milyon kur farkı zararı yazıp gelir tablosunun amına koymuş be amına koduğum biz neye inanıcaz peki neye göre yatırım yapıcaz bizi kim korucak stokları saymıyorum zaten ohhh bu adam istediği anda 10-15 m kar yazdırır bu hasılata resmen dizginlemiş şirketi bizde beklicez amk son dönem belki kar açıklar diye bunları kim denetliyor ne sikim denetim yapıyor, adam bu beklentiyi sıcak tutmak için bir dönem daha erteledi ama piyasanın bu şirketi neden cezalandırdığını şimdi daha iyi anladım şefaf ve kurumsal yönetim ne demek tecrübe oldu..
    ağzına sağlık birader

8.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    3 yıldır bilançoyu normal ne az ne çok dikkat çekmeyecek şekilde ayar veriyorlardı. Bu sefer kantarın topuzu kaçdı, bu işin sonunda çok farklı bir manzara çıkarmaya , küçük yatırımcıyı önce yemeye çalışacaklar , sonra bu işin kaymağıyla ilgilenecekler. Yatırımcı x arkadaşın dediği gibi gerçekten kalem üzerindeki stoklar doğru ise fabrikaya sığmayan malları herhalde çadır kurup , fabrikanın önüne koymuşlardır. Fabrikanın 1 yıllık cirosu kadar stok gözüküyor. sadece forkliftçi ile fatura kesen sekreter harici hepsini izne çıkarsa 7-8 ay döner herhalde fabrika.
    kepez şu a... kodugumun şirketine övecek şeyler yazma artık, millet hıncını senden çıkaracak haberin olsun

Sayfa 466/628 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •