Sayfa 469/628 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Ekranı kapadık bekliyoruz.yalnız şu kağıdı başabaş göreyim anında satış ve kaçış inş. İnsanın şuraya iki kelam edesi de gelmiyo.sn antalya burdaysanız sizden teknik bir yorum alalım lütfen ..şimdiden tşkler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Dünden öğrenin, bugün için yaşayın, yarın için ümit edin'' A.E.

2.  Alıntı Originally Posted by MYEL Yazıyı Oku
    Ekranı kapadık bekliyoruz.yalnız şu kağıdı başabaş göreyim anında satış ve kaçış inş. İnsanın şuraya iki kelam edesi de gelmiyo.sn antalya burdaysanız sizden teknik bir yorum alalım lütfen ..şimdiden tşkler

Teknik olarak hissede ters flama oluşmuştu ve hedef 1,39 du dün oraya değdi. Bundan sonrasına spek karar verir her zaman ki gibi YTD.

3. yükseliş teyidi için 1,49 üzerinde kapanış yapması gerekiyor

4. Bu saatten sonra bu kağıda kim inanır ?

5.  Alıntı Originally Posted by ertunca Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra bu kağıda kim inanır ?
    grafiğe bakınca buraları hedeflediği gözüküyordu. bundan sonrası speğin elinde.

6. Hiç kimse inanmaz ve inanmasınlarda..yarında herhalde bandımız 1.3xx 1.4xx maşallah çok istikrarlı gidiyo şeref yoksunu alçak herifler...

''Dünden öğrenin, bugün için yaşayın, yarın için ümit edin'' A.E.

7.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Özelden bir arkadaş sormuş Emkel ne olur diye...Ben 9 aylıkta kar bekliyordum adamlar allem kulem etmiş zarar açıklamış,,50 milyon ciro yap ve zarar açıkla...Böyle bir aile şirketinde patron ne diyorsa o oluyor...Aslında böyle hisselere girmekle hata yapıyoruz..Hiç kimse girmezse kendisi hem çalsın hem oynasın ömür boyu....Girenleri bir temiz dövüyor...bu tekrar 17 yıl sürmüş...12 aylıkta 22 milyon euro ciro beklentileri varmış...Öyle diyorda güven verecek hiç bir uygulamalarını görmedik...
    Katılıyorum. Sadece insana koyan bu kadar sene bekleyip satıp çıkarsak , sonra gözümüzün önünde 4-5 olursa o daha pis koyar diye bekliyoruz.Tek sebeb bu..

8.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Katılıyorum. Sadece insana koyan bu kadar sene bekleyip satıp çıkarsak , sonra gözümüzün önünde 4-5 olursa o daha pis koyar diye bekliyoruz.Tek sebeb bu..
    Oralardan vazgeçtim.
    4ncü çeyrek beklentileriyle gelecek benim gibi enayilere kakalayarak zararı yarıya indirsem tüyerim.

Sayfa 469/628 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •