Sayfa 476/628 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Ne enterasan değil mi hisse 160-2 arasındayken yeni gelin gibi hisseye saldıran yabancı bi anda kayboldu niye çünkü sana bana mali kitlemek için. Şimdi ise her gün eriyor. Ayrıca dibi bura falan gibi yazılanlara itimat etmiyorum zira dip patronun ya da spek her kimse onun bileceği yer. Bir de düşünün siz atıyorum 160 tan alırsınız aylarca zararda beklersiniz şanslı biri gelir 120 den alır hoop 2 haftada karı cebine kor gider bizde zararda bekler dururuz. 190 dayken yazmıştım hacimsiz çıkıyor hacimli düşüyor dikkat diye ki tecrubem beni yaniltmadi ve eğer piyasa bozmazsa ve de tahta sahibi bedelli falan gibi saçma sapan hareketlere girismezse 119 dan sekecegini düşünüyorum. Bakalım tecrubem bu kez de ise yarayacak mı? Buarada ben 153 ort ya 30 kademe koyup satacam demiştim ve öyle yaptım yani akşamdan yazıp gecmistim benden sonra 2 yi görünce uzulmustum ama duygusal davranmamak gerektiğini de bir kez daha tecrübe etmiş oldum. Yani nacizane tavsiyem çok hırslı olmayan kafamızda makul bir yer belirleyin gidişata göre verin geçin borsada bi emkel yok misal ozgyo var misal sktas var Tukaş var varoglu var. Umarım bu hisse tez zamanda yükseliş kanalına geçer ve kimse mağdur olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    140 stop olmalı şahsi kanaatim. Kirarsa veren en az 15-20 kademe bekleyip yerine koyabilir gibi . Ha ben stop yapamıyorum ama yapabilenlere imreniyorum heleki doğru yerden yapabilenleri....
    hmm??????????????????????

3. Çok saçma yorumlar geliyor. Bu çok aşırı düştü.. Zarar marar hikaye 9 aylık kötü bilançoyu içerden bilenler kullandılar. 1.70 lere kadar olan satışlar 9 aylığı önceden bilenlerin ( bir şekilde sızmış demekki bilgi ) şimdi onlar tekrar yerine koyuyor. Bu fiyattan satanlar ciddi ciddi yem oluyor.şirketin bir ederi var. Zarar çıksa ne yazar bunlar hepsi kalem üzerinde aynı kalem isterse kar da yazar. Kendilerine göre ayarlıyorlar. Yem olmayın derim. Tersine dönerse ibre maliyetler çok yukarıda kaldı. Bu sefer 2 nin üstüne daha hızlı atar. Hatırlayın 10 milyon hacimleri ne çabuk unuttunuz. Birilerinin elinde 1.8-1.9 arası çok mal kaldı. satıp nakite dönenlerin keyifle düşüşünü izlediği bir durum.Ne kadar ucuza alırsak kar gözüyle bakıyor adam. Bunun üzerine yorum yapıyorlar..Yeşile döndümü , yönü yukarı çevirdimi, o zaman bakmak lazım..

4.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Çok saçma yorumlar geliyor. Bu çok aşırı düştü.. Zarar marar hikaye 9 aylık kötü bilançoyu içerden bilenler kullandılar. 1.70 lere kadar olan satışlar 9 aylığı önceden bilenlerin ( bir şekilde sızmış demekki bilgi ) şimdi onlar tekrar yerine koyuyor. Bu fiyattan satanlar ciddi ciddi yem oluyor.şirketin bir ederi var. Zarar çıksa ne yazar bunlar hepsi kalem üzerinde aynı kalem isterse kar da yazar. Kendilerine göre ayarlıyorlar. Yem olmayın derim. Tersine dönerse ibre maliyetler çok yukarıda kaldı. Bu sefer 2 nin üstüne daha hızlı atar. Hatırlayın 10 milyon hacimleri ne çabuk unuttunuz. Birilerinin elinde 1.8-1.9 arası çok mal kaldı. satıp nakite dönenlerin keyifle düşüşünü izlediği bir durum.Ne kadar ucuza alırsak kar gözüyle bakıyor adam. Bunun üzerine yorum yapıyorlar..Yeşile döndümü , yönü yukarı çevirdimi, o zaman bakmak lazım..
    Satan kar yaptı gitti.Başka kağıt mı yok niye tekrar emkel alsın?

5.  Alıntı Originally Posted by ertunca Yazıyı Oku
    Satan kar yaptı gitti.Başka kağıt mı yok niye tekrar emkel alsın?
    Bu kağıtta beklenti devam ediyor . Taki olması gereken değeri buluncaya kadar , bilanço olayını kullanıp bu seviyelere kadar geriledi. Burada kalacağını düşünmüyorum. Güzel bir kar açıklar , farklı bir iş , ihale alır, yabancı ortak haberi gelir v.s. kağıt değerini bulur. O zaman beklentisi biter.

6. İş yatırım açığa sattıklarını topluyo 13.11.2017 -14-11.2017 pastaya bakan anlar is yatirim 30.000 satım var pastada toplam 390.000 adet işlem alim işlemi bir gun oncede aynı gözükmüyor alıcılar kısmında OYUN BÜYÜK OYUN BÜYÜKKKKindir.jpgzKGbRP.jpg

7. Sn emkelci acarmisiniz şu isyatirim acik olayini??

Sayfa 476/628 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •