Sayfa 479/628 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by SESBA Yazıyı Oku
    Bence bu şirketi BİMER ve CIMER e şikayet etmek için yapılan oyunları burda paylaşıp bir yazıya dökelim sonra yazıyı gonderelim bu elemanları aradığımda sirket sahiplerinin hissenin zarar yazacagini bildikleri icin sattigini soyledigimde ve bunu bimer e ve cimer e yazacagim dedim eleman bana boyle bisey kesinlikle yok sadece oyle gerekti diye bir konusma yaptii bana
    Kiminle ysptiniz bu konusmayi sn sesba!!
    Ben gerekli mercilere iletirim

2. Bunda korkacak bi durum yok.
    Birisi müfettişim dedi hak getire.
    Bu şekilde son ceytrektede görürsek
    Elbet birileri düğmeye basar.senin savunma fabrikan yok yatırımın,tasarrufundaki halka açılmış bir şirketin yönetimi menfat elde etme hakkı vermez.

3. Gerekli mercilere iletirim derken ne demek istediğinizi anlamadım ben cimer ve bimer e yazalım diye söyledim zaten bundan daha üst kurul varsa oraya yazalim

4.  Alıntı Originally Posted by SESBA Yazıyı Oku
    Gerekli mercilere iletirim derken ne demek istediğinizi anlamadım ben cimer ve bimer e yazalım diye söyledim zaten bundan daha üst kurul varsa oraya yazalim
    Tüm borsa şirketleri 3-6-9-12 aylık bilançolarını her dönemin sonunda hazırlar ama bilançolar spk ya 1 ya da 1.5 ay sonra gönderilir..Yani biz bilanço bilgilerine 1 ya da 1.5 ay sonra ulaşabiliyoruz..Tabi bu sürenin en başında şirketin yönetim kurulu karı en başta öğrenir..Yani Emkel i ele alırsak 9 aylık bilançosu Eylül ün son haftasında ya da Ekim in ilk haftasında yönetim kurulu toplandı ve şirketin karını ve bilançosunu açıkladı..Spk ya ve bize ne zaman geldi 9 kasım yani yaklaşık 1.5 ay sonra..
    Tabi bu sürede karı kimler içeriden öğrenir,kimler öğrendikten sonra neler yapar biz bunu bilmiyoruz..
    Yalnız olan bitenlere bakarsak birileri zararı bizden 1.5 ay önce bildiiğine göre şirket sanki kar açıklayacak havasını yaratarak buna da yabancı alışları süsü vererek yaptı ve bilanço gelinceye kadar da yapacağını yaptı...Durum bu iken ve resmen bir soyma var ama eimizde belge yok...Yani ortada düzülen var ama düzen kayıp...Ya da ortada öldürülen var ama kim öldürdü tahmin ediliyor ama elde belge yok.....Özetle ortada mağdur var zulüm yapan tahmin ediliyor ama ispat edecek resmi belge yok...Oysa katili herkes tahmin ediyor...

5. Bir kağıtta beklenti varsa , bu bilanço açıklanıncaya kadar sürer, 2.01 den kağıt hiç yukarı yapmadan 1.50 seviyelerine kadar bilanço açıklamadan soluksuz düştü.Açıklandıktan sonrada bu seviyelere geldik (1.37) . Tabiki bu içerden kuvvetli bir bilgi olmadan bu kadar güvenli ve emin satış yapılmaz. Eğer ki bu 9 aylık bilanço riskini almak istemeyenlerin , normal rutin satışı olsa , 1.7 nin altına bilanço açıklanmadan düşmezdi. Açıklandıktan sonra da 1.5-1.6 seviyeleri olası yerlerdi . Bu saatten sonra ne yapmak lazım. Daha önce dediğim gibi şemsiye açıldı bir yerimize.Bizim kıpırdama şansımız yok. Buralarda durmaz bu, gereksiz ve Çok sert geri geldi.Parası olana hayırlı olsun demek lazım. Batan geminin malı gibi oldu.. 12 aylıkda film çevirmezler inşallah. Yatırımcı hak ettiği sonucu alır.

6.  Alıntı Originally Posted by SESBA Yazıyı Oku
    Gerekli mercilere iletirim derken ne demek istediğinizi anlamadım ben cimer ve bimer e yazalım diye söyledim zaten bundan daha üst kurul varsa oraya yazalim
    Maliye bakanligi na yazin

7. Bu işlerde sadece biz değiliz mağdur , rahat olun. her türlü dolap dönüyor borsa da . GS 6 ay önce bir bedelli yapdı. Şimdi % 400 6 ay geçmeden 1 bedelli bombası daha açıkladı. kağıdı % 50 yukarı sonra başladığı yere geri döndü, sonuç da bedelli var, bizimkinden daha vahim durum altına da iner. Bizim 12 aylık beklenti devam ediyor. Daha iyiyiz yani..Burası borsa , kim kime kor.. s..a hesabı oldu. O yüzden şirkete ve sağa sola şikayet etmeye bile gerek yok. Hiç bir şey değişmez. Bunlar bir dönem kar bombasını patlatacaklar.. Bizim için değil ama , toplayabildikleri kadar malı topladıktan sonra, kendileri de voleyi vurmak için ,Hareket yapacaklar.Çünkü hepsi çakalın önde gideni. Şu an toplamak içinde çok uygun ortam oluş du. Gerisi hayırlısı..

8. Sonrada bakarız kim kime korsa.

Sayfa 479/628 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •