Sayfa 501/628 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. nice insanlar var ki kimseye birşey diyemiyor.benim sorunum şu kaybettim ama buna sebep olan akyatırım ve uğur karaduman denen müşteri temsilcisi ben bozacaktım ama sistem hatasından bozamadım.hala akbank inceliyor bugün 34 bin ödemem vardı ödiyemedim kaybetmek borsada var ama bankanın hatasını kabül edemiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by saltuk61 Yazıyı Oku
    nice insanlar var ki kimseye birşey diyemiyor.benim sorunum şu kaybettim ama buna sebep olan akyatırım ve uğur karaduman denen müşteri temsilcisi ben bozacaktım ama sistem hatasından bozamadım.hala akbank inceliyor bugün 34 bin ödemem vardı ödiyemedim kaybetmek borsada var ama bankanın hatasını kabül edemiyorum.
    Sen kredili alımmı yapdın ? , anlayamadım. Maliyet nedir?

3. ben bankadan borç için cektiğim krediyi kullandım.maliyet 1.61

4. Anladım . 1.61 bir şey diyemem ama , akbank 1.46 dan satmaya niyetlendim demiştiniz. İnşallah fazla zaman kaybetmeden o noktaları görürüz. .çünkü çok abartılı geri geldi.

5. banka hatalı spk ya başvurdum 5 gün olmasına rağmen hala banka incelemede diyor korkum dahada düşmesi ben hala inanamıyorum 10 günde 100 de 35 bunlarda da hiç acıma yok borsa 0.6 düştü bu 100 de 11 yaptı

6. Allah herkesin yardımcısı olsun iyi akşamlar

7.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    140 stop olmalı şahsi kanaatim. Kirarsa veren en az 15-20 kademe bekleyip yerine koyabilir gibi . Ha ben stop yapamıyorum ama yapabilenlere imreniyorum heleki doğru yerden yapabilenleri....
    Maalesef 3 gün önceki tespitim de beni yaniltmadi. İşin b.ktan yani şu ki; böyle olunca sen aldıkça daha da düşmesi.. çünkü sen burdan alırken; malını aldığın tahta sahibi, senin aldığın mali senden geri almak için daha da aşağı basıp belki aylarca süründürüp senden bu mali almanın derdine düşüyor! Olan yine sana bana oluyor. Söylenecek tez söz: yazıklar olsun!

8. sn deniz24 nerelerdesiniz acaba bi kaç kelam etseniz düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası

Sayfa 501/628 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •