Sayfa 512/628 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Bizim KILLI YABANCİLAR aliyor herhalde.

2.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Sen bence çok kısa vade düşündüğün için senin radyötörün hiçbir zaman soğumuza 9 aylığı kullanarak çok güzel bir vurgun fırsatı yapıldı buna hem fikirim. Kaçırdıkmı , bu tarihi fırsatı kaçırdık. nakitim yokdu çünkü, ama hala 1.6 dediğimin arkasındayım. 1.6 dan al dediğimde almış varsa, % 500 para kazanacak. Bu kadar eminim. sadece acil para borsayı sevmez 10 kere dedik. haftalık alıp kazanacağın kağıtmı olur. belki 5 ay tutacaksın belki 2 yıl , ama sonuçda reel karda olucaksın . Mevzu bu.Ben bu kağıtta 8 yılıma giriyorum Maliyetim 1.3 ler olmuştur şimdi. % 11 her yıl faizini hesap edersem. reel maliyetim 2.4 lere gelir. Hala zararımı çıkaracağımı ve reel kara geçeceğimi düşünüyorum.hala bu fiyatlarda kalmaya niyeti varsa hissenn ocak-şubatta gelecek paralarım var. Paso yüklenirim.Bu hissede 2.4-2.7 seviyelerine kadar al tavsiyemi sürdürüm. Olması gereken işlem görmesi gereken fiyatlar bu aralık. Bu fiyatın üstü prim yapma kabiliyetine bağlı. Bu fiyat aralığınından sonrasına karışmam.Senin dediğin gibi değil. Her fiyattan gazlama diye bir şey yok .. Benim bu ağıttaki hedef fiyatımda Emkelci arkadaş gibi , yada yataş gibi 15-20 ler değil. 7.5-10 aralığı.. yani 180-240 milyon piyasa değeri.
    kepez, ilk 2014 yılında aldım bu lanet hisseyi, haa ben de ki mitarda senden çk da az değil.

senin nasıl bir tip oldugunu kafamda canlandırabiliyorum ama buraya betimleme yapmayayım, insanların midesi kaldırmaz.

hayal satıyorsun, hayal tacirisin, senin hayallerinin tek kazanca şeref yoksunu kansız patron.

3.  Alıntı Originally Posted by justdealer Yazıyı Oku
    kepez, ilk 2014 yılında aldım bu lanet hisseyi, haa ben de ki mitarda senden çk da az değil.

senin nasıl bir tip oldugunu kafamda canlandırabiliyorum ama buraya betimleme yapmayayım, insanların midesi kaldırmaz.

hayal satıyorsun, hayal tacirisin, senin hayallerinin tek kazanca şeref yoksunu kansız patron.
    2014 de olsa 15 de olsa sonuçta aklıbaşında kimse birileri diyor diye hisse Almamalı.Ben yabancı girişi ve stoklar yüzünden kapıt yükseldikçe alarak 1,73 maliyete çuktım.2 leri gördüğünde + 20 bin kardaydım.Sonra yarısını maliyetine düşğnce diğer yarısınıda 5 bin zararla çıktım.
    Toplamda kardan 25 bin zarar.
    Sorumlusu kim? Kepez mi?
    Bikaçgündürr ulaş pazarlanıyor.Şimdi gaza gelsem alsamsorumlusu borsa gündemmi.
    Kepez bu kağıdın müdavi yada pazarlayıcıysa o zaman onun dediklerinin tersini yapalım.Oda tutmazsa sorumlusu siz mi olursunuz?

Bizi birbirimize düşüren patron arkadaşlar.Gerisi hikaye.Kepez mepeze takılmayın.Eleman resmen hissesini yüksekten vermek için yabancı kılıfıyla yükseltip sattı.Bu ışıklar vs gibi aynı amaçla borsada olan diğer patronlar tarafındanda yapıldı yapılacak.
    Şimdi yükseliyorsafa aynı tezgah tekrarlıyor demektir.
    not: Kepezi mepezi tanımam etmem
    YTD

4. Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    2014 de olsa 15 de olsa sonuçta aklıbaşında kimse birileri diyor diye hisse Almamalı.Ben yabancı girişi ve stoklar yüzünden kapıt yükseldikçe alarak 1,73 maliyete çuktım.2 leri gördüğünde + 20 bin kardaydım.Sonra yarısını maliyetine düşğnce diğer yarısınıda 5 bin zararla çıktım.
    Sorumlusu kim? Kepez mi?
    Kepez bu kağıdın müdavi yada pazarlayıcıysa o zaman onun dediklerinin tersini yapalım.Oda tutmazsa sorumlusu siz mi olursunuz?

Bizi birbirimize düşüren patron arkadaşlar.Gerisi hikaye.Kepez mepeze takılmayın.Eleman resmen hissesini yüksekten vermek için yabancı kılıfıyla yükseltip sattı.Bu ışıklar vs gibi aynı amaçla borsada olan diğer patronlar tarafındanda yapıldı yapılacak.
    YTD
    Senin söylediklerine kısmen katılıyorum. Ama bu her bilançoda olacakmı ?. 12 aylık sene sonu bilançosu şimdiden o beklenti ilerleyen zamanda dozajını arttırcak. Hatta şirket açıklama yapıp 10 aydan sonra siparişleri teslim etmeye başlayacağız dedi. Bu da film mi ?Her şey sene sonuna kitlendi.Gene 9 aylık gibimi olacak ?? Her zaman negatif yönde suprizlerle karşılaştık bu adamlar tarafından . Tekrar aynısımı olacak. Yada gerçekden bir suprizmi olacak. ?Patron tarafı 3-0 maça avantajlı başlıyor.Bilançoyu hazırlayanlar onlar. Burada herkes bunu hisleriyle , işlem hacmi , kağıda saldırı pozisyonu,takaslar vs bu şekilde bakıyor. Gerçeği bilen kimse yok.

6.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Sorumlusu kim? Kepez mi?

YTD
    elbette kepezin söylediklerine göre alıp satmıyorum. benim altını çizmek istediğim noktayı sen kaçırmışsın, bu kepez denen şahı, hisse her düşüşte çok güzel fiyat deyip bilmeyene mal aldırmaya çalışmadı mı? bu bir.

ikinci konu ise; her konu hakkında malumatı olan bu kepez, bazen öyle saf ayağına yatıp bilmiyor numarası çekerek sözde bilgi rica ediyor yaa...ben tam da buna tutuluyorum.

üçüncü: yapı krediden satttım dediği malları be takasta inceledim...kepezin dediiği kadar yk den satış olmadı..ben de yapı kredi kullanıyorum.özellikle yk takaslarını çok takip ettim.

bunları açıkladıktan sonra, bu kepezin yazdıklarına itibar edilmez demek benim sorumluluğum degil mi şimdi?

ben buradan kepezi değil, anlayana patronunu muhattap alıyorum..ANLAYANA

vesselam

7. Sayın YATIRIMCI-X

Açığa satış bilgilerine www.borsaistanbul.com adresinde her gün yayınlanmakta olan günlük bülten içerindeki tablolardan ulaşabilirsiniz.

Bugün 434.659 adet hisse açığa satılmıştır.

kaynak borsaistanbul.com

Sayfa 512/628 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •