Special Days Image
Sayfa 526/628 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Ya bırakın ihaleyi filan üçkağıtçı bunlar.. Keyfi gelince kaldırır sonra basar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir..

2. Sizler yazın buraya belki gider neden yazıyorsunuz siz yazdıklarım basıyor s......z

3. Sizler yazın buraya belki gider neden yazıyorsunuz siz yazdıkca basıyor s......z

4. merhabalar herkese.. 1,43 maliyetle hisseye merhaba dedim.. popüler hisselerin aksine bu hissede çok KY yok sanırım bu sebeple işimiz daha kolay.. şöyle bi 2 tavan olacakki KY dolsun buraya
    şaka bir yana hissemiz iyi bence... bol şans
    Borsa sabırlı olanların, sabırsızlardan kazandığı paradır.
    https://twitter.com/ekonomistben

5.  Alıntı Originally Posted by bankacıborsacı Yazıyı Oku
    merhabalar herkese.. 1,43 maliyetle hisseye merhaba dedim.. popüler hisselerin aksine bu hissede çok KY yok sanırım bu sebeple işimiz daha kolay.. şöyle bi 2 tavan olacakki KY dolsun buraya
    şaka bir yana hissemiz iyi bence... bol şans
    hoşgeldin, fazla sürmez arkana bakmadan küfürler ederek kaçarsın. emkel küskün yatırımcı çöplüğü

yazmayarak spek puştunu protesto ediyoruz aq.

6.  Alıntı Originally Posted by justdealer Yazıyı Oku
    hoşgeldin, fazla sürmez arkana bakmadan küfürler ederek kaçarsın. emkel küskün yatırımcı çöplüğü

yazmayarak spek puştunu protesto ediyoruz aq.
    daha ne kadar düşecek hissse?? bence zaten diplerde. bu arada stop koyarsan küfür etmene gerek kalmaz;) 1,38 stop benim için.. 1,46 yı da geçerse ki (100 günlük hareketli ortalaması) güzel günler yakındır ..
    şşt aramızda bi de şirketin bi arge çalışması varmış.. yakıta ihtiyaç duymayan jeneratör çalışması .. KAP ta yayınlandıgını düşünsenize.. bu arada elektrikli arabaların şarj istasyonunu da sadece gerel elektrik yapacak degil heralde.. emek te ucundan tutacaktır işin..
    yani sabreden muradına erer

7. Ekran Alıntısı.jpg
    emsal karşılaştırma yapalım

8.  Alıntı Originally Posted by bankacıborsacı Yazıyı Oku
    daha ne kadar düşecek hissse?? bence zaten diplerde. bu arada stop koyarsan küfür etmene gerek kalmaz;) 1,38 stop benim için.. 1,46 yı da geçerse ki (100 günlük hareketli ortalaması) güzel günler yakındır ..
    şşt aramızda bi de şirketin bi arge çalışması varmış.. yakıta ihtiyaç duymayan jeneratör çalışması .. KAP ta yayınlandıgını düşünsenize.. bu arada elektrikli arabaların şarj istasyonunu da sadece gerel elektrik yapacak degil heralde.. emek te ucundan tutacaktır işin..
    yani sabreden muradına erer
    yakıtsız jeneratör mü yapacak mış bizim emkel ?? ben buna gülmeyeyim de neye gülem...parasız borsa oynamak gibim bişey mi demek istedin? hayalin de bir adabı olur aq
    gerelin sol da...nın kılı olamaz emkel...bu arada sen kepezin neyi oluyorsun

yahu arkadaş, yorum yazın, bişey demiyorum da şu kodumun emkeli hakkında olumlu yazmaktan vazgeçin artık...bu hale düşmemizide olumlu yorum yazıp hayal satanların payı oldugu muhakkak..sorumlulugu kimseye yüklemiyorum ama emkel hakkında hep olumlu yazılar yazıldı yıllarca, sonuç, spek ve de ****** patronların ekmeğine yağ sürmekten başka ne işe yaradı?

hayal satmayacaksın...ben burda size ARTIK BOŞ HAYAL SATTIRMAYACAĞIM

Sayfa 526/628 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •