Sayfa 593/628 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. bugün açıklanacak geçici vergi gelir tablosunda ciro benim için çok önemli olacak. ytd..

2. vergi dairesi gelir tablosu açıklandı... net satışlar 15.362.000 milyondan 49.600.000 e çıkmış. 3 kat artmış net satışlar. kar rakamı geçen dönemin biraz altında kalmış... asıl bomba şu... kısa vadeli borçlanma giderleri 500.000 TL den 12.000.000 TL ye yükselmiş. Büyük ihtimal kredi borçlarının büyük kısmını ödeyip yapılandırmışlar... bilançoda göreceğiz... fabrika binasının üstündeki ipoteğin kalkmasına az kaldı... bugün emkel günü olabilir mi...

3. bebek şirket emek elektrik... koca bebek... uzunca bir süre burdayım artık... savaş falan çıkmadığı sürece bu kağıt zor geri gelir artık... kesinlikle ytd..

4. faaliyet karı bir önceki döneme göre 8 kat artmış. piyasa bunu fiyatlayacaktır elbet...

5. 19 ağustosta açıklanacak konsolide bilançoda borç miktarı önem arz etti artık. borç miktarında güzel yapılandırmalar ve düşüşler bekliyorum.. ytd..

6. şirket yaptıgı iş itibarı ile kötü değil, bilakis oldukça begendigim bir şirketti ilk başlarda. ancak sonra gördüm ki, kötü yönetim, beceriksiz teknik ekip yüzünden teiaş tan yüklü geri mal iadesi aldı. ve bir daha teiaş tan ihale de alamadı. son bir kaç yıldır bu iadenin sıkıntısı şirkete büyük yük oldugunu biliyorum. umarım bundan sonra güzel işler yapıp, hisse fiyatlaması hak ettiği yerlere ulaşır da yatırımcısının yüzünü güldürür.

7.  Alıntı Originally Posted by justdealer Yazıyı Oku
    şirket yaptıgı iş itibarı ile kötü değil, bilakis oldukça begendigim bir şirketti ilk başlarda. ancak sonra gördüm ki, kötü yönetim, beceriksiz teknik ekip yüzünden teiaş tan yüklü geri mal iadesi aldı. ve bir daha teiaş tan ihale de alamadı. son bir kaç yıldır bu iadenin sıkıntısı şirkete büyük yük oldugunu biliyorum. umarım bundan sonra güzel işler yapıp, hisse fiyatlaması hak ettiği yerlere ulaşır da yatırımcısının yüzünü güldürür.
    umarım... kötü yönetimde haklısınız... artık akıllarını başlarına almaları lazım... tahtacının da tahtayı frenlemeyi bırakması lazım.

8. boşuna tutuyor tahtacı buralarda..

Sayfa 593/628 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •