Sayfa 77/628 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 609 - 616 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. endex aşağılara gelirken bakın bu kağıt aşağılara nereye kadar sarkacak...ben demiştim demeyi sevmiyorum ama yapacak bişi yok..yazdıklarım beni bağlar ..ky yi de uyandırayım dedim yeni alacaklar dikkatli olsunlar..

2.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    endex aşağılara gelirken bakın bu kağıt aşağılara nereye kadar sarkacak...ben demiştim demeyi sevmiyorum ama yapacak bişi yok..yazdıklarım beni bağlar ..ky yi de uyandırayım dedim yeni alacaklar dikkatli olsunlar..
    Sevgili trail,öyle yazmışsın ki sanki kağıdın çok aşağılara düşeceğini net biliyorsun gibi bir konum var...Onu bilmem ama bugün tahtayı izledim 1330 a bayağı verdiler hele kapanışa doğru 1330 da 300 bin lotun üstünde alış vardı neredeyse tümünü verdiler ama yine de alıcı geldi..Böyle küçük bir tahtada küçük yatırımcı bu kadar alış satış yapamaz..Açıkçası ne yapmak istiyorlar anlaşılmıyor.Halka açıklık oranına göre piyasada 18mil.300 bin lotu var neredeyse bugün bu miktarın %10 u kadar işlem yaptı..Normalde bir çok şirkette halka açıklık oranının %10 u işlem gördüğü zaman hissede marj aralıkları % 6-bazen %10 üstü oynama olur..bunda bu da yok..Açıkçası temeline bakıyorsun stoklardan ve satış maliyetinden kaynaklı sanki makyaj var,,tekniğine baksan anlaşılmıyor..Sahi bu ne biçim hisse öyle...6 aylığını da bir görelim....

3. [QUOTE=YATIRIMCI-X;Sahi bu ne biçim hisse öyle...6 aylığını da bir görelim....[/QUOTE]

6 aylik bilanco vs hikaye.iyide gelse farketmez, cete istedigini toplayamadi.Kanaatime gore zamanı gelince üfürükten bir haberle götürecekler. kardes biz zorumuzdan bekliyoruz.Yeni gelenler bu kagidin hicbir kriteri gozunuzu boyamasin.vskit yeniyken bu batakliga saplanmadan kurtulun.Selamlar

4.  Alıntı Originally Posted by Serhatediz Yazıyı Oku
    6 aylik bilanco vs hikaye.iyide gelse farketmez, cete istedigini toplayamadi.Kanaatime gore zamanı gelince üfürükten bir haberle götürecekler. kardes biz zorumuzdan bekliyoruz.Yeni gelenler bu kagidin hicbir kriteri gozunuzu boyamasin.vskit yeniyken bu batakliga saplanmadan kurtulun.Selamlar
    Bu kağıtta 6 yıldır bekliyoruz yazanlar var ve gerçekten sabırlarına hayran kaldım..Benim iki ay oldu gerçekten sinir bozucu bir kağıt...Temeline baksan umut verici..tekniği bazen al konumuna dönüyor tam umut verecekken bir bakıyorsun bir anda düştü..üç aylık bilanço döneminde 1600 e giderken 1500 üstünde bayağı işlem gördü ama kar az geldi diye iki günde 1300 e kadar düştü..Burdan anlaşılan kağıdı tutan bir motor güç yok...Şayet bir motor güç kağıtta olsaydı 1450-1600 aralığında bir maliyet oluşmuştu..emekli fonu elinde bir milyon lot vardı o da 1500-1600 aralığında satmadı..1300 e düşerken 300 bin lotu sattı..citti bank bazen 500 bin lota kadar alıyor bir bakıyorsun hepsini satmış...Yani anlayabilene aşk olsun...Arkadaş, yeniler satsın çıksın diyor bu kağıtta ne olacağı belli değil yazmış...Ben her şeye rağmen 6 aylığını görmeden çıkmam...bunca stoğu ne yapacak bakalım...stok daha da artar da satış maliyetlerini tekrar yüksek gösterirlerse o zaman şirket sahiplerinin bilinçli bir şekilde zarar yazdıkları düşüncesine kapılırım...Ben 6 aylıkta kar bekliyorum ve 2-3 trilyon kar gelirse hiç bir baskı kağıdı buralarda tutamaz diye düşünüyorum....

5. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Bu kağıtta 6 yıldır bekliyoruz yazanlar var ve gerçekten sabırlarına hayran kaldım..Benim iki ay oldu gerçekten sinir bozucu bir kağıt...Temeline baksan umut verici..tekniği bazen al konumuna dönüyor tam umut verecekken bir bakıyorsun bir anda düştü..üç aylık bilanço döneminde 1600 e giderken 1500 üstünde bayağı işlem gördü ama kar az geldi diye iki günde 1300 e kadar düştü..Burdan anlaşılan kağıdı tutan bir motor güç yok...Şayet bir motor güç kağıtta olsaydı 1450-1600 aralığında bir maliyet oluşmuştu..emekli fonu elinde bir milyon lot vardı o da 1500-1600 aralığında satmadı..1300 e düşerken 300 bin lotu sattı..citti bank bazen 500 bin lota kadar alıyor bir bakıyorsun hepsini satmış...Yani anlayabilene aşk olsun...Arkadaş, yeniler satsın çıksın diyor bu kağıtta ne olacağı belli değil yazmış...Ben her şeye rağmen 6 aylığını görmeden çıkmam...bunca stoğu ne yapacak bakalım...stok daha da artar da satış maliyetlerini tekrar yüksek gösterirlerse o zaman şirket sahiplerinin bilinçli bir şekilde zarar yazdıkları düşüncesine kapılırım...Ben 6 aylıkta kar bekliyorum ve 2-3 trilyon kar gelirse hiç bir baskı kağıdı buralarda tutamaz diye düşünüyorum....

Bende böyle düşünüyorum hele önce 6 aylığını bi bekliyimde bu kağıt bu sene içerisinde mutlaka bi sağlam hareket içine girecektir.

7. KAP: EMKEL [ ] EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/609273
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5c435ed83e00b5

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2017-05-26
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Evet (Yes)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 24.05.2017
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Açıklama :
    24.05.2017 tarih ve 10:56:50 saatli
    açıklamış olduğumuz 2016 yılı şirket yönetim kurulu kar dağıtım teklifinin KAP
    açıklaması revizesidir. Kar dağıtım tablosunda sehven eklenmeyen Nakit kar payı
    ödeme tutar ve oranlarının eklenmesi

Şirket Yönetim Kurulu'nun 24.05.2017 tarihli
    toplantısında;

Şirket'in 2016 yılı faaliyetleri
    sonucunda elde ettiği konsolide dönem kârı 3.105.313,00-TL'dir. Esas
    sözleşmenin 30.maddesi gereği ve SPK tebliğlerine uygun olarak Genel Kanuni
    Yedek Akçe (1.Tertip), geçmiş yıl zararları, yasal yükümlülükler ve kontrol
    gücü olmayan paylar düşüldükten sonra kalan 1.612.505,01-TL tutarındaki Net
    Dağıtılabilir Dönem Kârının aşağıda görüldüğü şekilde dağıtılmasına,

Birinci Kâr Payı 524.010,42.-TL

Yönetim Kurulu Üyelerine 54.424,73.-TL (Bağımsız Yönetim Kurulu
    Üyeleri hariç)

İkinci Tertip Yedek Akçe 5.442,47.-TL

Olağanüstü Yedek 1.028.627,39.-TL

Toplam Brüt Kâr Payı 524.010,42.-TL

Kâr dağıtımının
    yukarıdaki esaslara göre yapılması neticesinde, VUK hükümlerine göre hazırlanan
    yasal kayıtlarımız esas alındığında yasal kayıtlarımızda yer alan Net
    Dağıtılabilir Dönem Kârı 2.405.076,64.-TL'nin 1.821.199,22.-TL'sinin Olağanüstü
    Yedek olarak ayrılmasına,

24.300.000.-TL sermayeyi temsil
    eden pay sahiplerine dağıtılacak 524.010,42.-TL
    kâr payının 21.12.2017 ve 21.06.2018 tarihlerinde eşit taksitler halinde
    dağıtılmasına,

Kâr dağıtıma dair teklifin 2016
    yılı Olağan Genel Kurulun onayına sunulmasına,
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. emkel gel oğlum kuçu kuçu
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 77/628 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •