Sayfa 79/628 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 625 - 632 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    ne mal adamlar var ya..servis e devammm..
    bence de ne mal adamlar var hatta farkında bile değiller mal olduklarının.

2.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    ne mal adamlar var ya..servis e devammm..
    Terbiyesizleşmenin bir anlamı yok...İnsanlar bir kağıda inanır alır ya da satar..Kağıt düşer ya da yükselir..Borsada bunlar normal şeylerdir..Anlamadım sana neler oluyor epey süredir işin gücün bu kağıt yok 1100 e düşer yok yok kesin düşer vb. gibi çapsız söylemlerin var..Üstelik hiç bir gerekçe elinde yokken,bir bilgi sunmadan göreceksiniz düşer de düşer yazıp duruyorsun..Düşebilir de sana neler oluyor.Kağıt düşünce alanlar mal mı oluyor...Ya da düşünce sen zeki mi oluyorsun...Derdin nedir bilelim...Hiç kimse bir şey bilmiyor bir sen mi biliyorsun o zaman git çıkan kağıtlara takıl...Biz burdayız ve bir kağıdı almışsak şirketin geleceğine yatırım yapmışız. Dalgalanmalar elbette olacak borsada bu doğal bir şeydir..

3.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    sizin işlemlerden haberiniz yok..az kaldı bakın 1.30 un altına nasıl gelecek hep beraber seyredelim..uyandırıyorum ama yapacak bişi yok..ben şahsen 1.10 u bekliyorum..yazdıklarım beni bağlar demek zorundayım..
    Tamam anladik dusecek.Sen sat git o zaman .Derdin burdakileri kurtarmaksa git Ihlas isiklar grubundaki Arkadaşlarin Sana ihtiyaci var.21 Haziranda temettu var Sen Burda kalkmis millete akil verip mal adamlar deme luksunu kendinde Nasil buluyorsun.Bilgi paylas.Birak gunluk takaslari.Bu ceteyi Sen kimsin ki cozeceksin.Cete tahtaya mal beklerken Sen millete mal diyorsun.Bu tahtada lotlarin Tek Tek hesabi yapiliyor.Burda bir bilen Sen degilsin merak etme.Sen Daha yenisin Bu tahtada.

4. Herkese hayırlı Ramazanlar.Teravih namazından yeni geldim.Namazdan sonra malum çeteye de dua ettim.Dedimki Allahım bunları ıslah eyle , makyajlı sahte bilanço hazırlamaktan men eyle, yalan yanlış bildirimde bulunmaktan alıkoy, bunları nefisleriyle başbaşa bırakıpta paraları iç etmeyi nasip etme,bunlara insaf,cömertlik dürüstlük nasip et.Yola gelmeyeceklerse neye layıklarsa o şekilde muamele et.

5. iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Okuyun da hissenizin kıymetini bilin... ilerde, düşecek diyenlere kapak olur belki. YTD

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. ben yaşar beyi önceden beri iyi takip ederim. şimdiye kadarki aldığı ve önerdiği hisselerde yanıldığını görmedim.
    orta ve uzun vadede emkelin iyi olacağına eminim. buralardan da sürekli alım yapıyorum.
    saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by accuracy Yazıyı Oku
    Okuyun da hissenizin kıymetini bilin... ilerde, düşecek diyenlere kapak olur belki. YTD

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kapak olmasını bekliyoruz sabırla
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 79/628 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •