Sayfa 81/628 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 641 - 648 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kar payı dağıtacağıni açıklayan şirketler, ödeme tarihi ve miktarları ( son güncellenmiş hali )

751 lotmu verecek
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

2. dergilerde,intenette yok haberborsa da yok borsa gündemde dillenen bir şirketin prim yaptığını gördünüz mü...adamlar geri zekalı mı gidecek olan kağıdı herkese söylesinler..orada çıkan haberlerin kasıtlı ve kimlerin tarafından servis edildiği belliyken onlara inanmak abesle iştigal..burada ben bu kağıdın gördüğünüz gibi pazarlamasını yapmıyorum ama yapanlar var..eğer gerçekten yatırımcı x in söylediği gibi yok temele bakarım . yok uzun vadeciyim diyor ama uzuncu olmasına rağmen buralardan ayrılmıyor???uzuncu isen al kağıdı çık git 2 sene sonra gel bak....

3. ayrıca bu kağıt ya 1.10 civarından alınır..ya da 1.60 ı kırarsa alınır..arada alanların tost olma ihtimali var..yazdıklarım beni bağlar ona göre diyelim..

4. ayrıca kağıda teknik olarak bakacak olursak da 1.60 ta bıraktığı gapı da ar geç doldurmak isteyecektir..

5. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

6. 1.37-1.38
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. 1.39-1.38 oldu

Sayfa 81/628 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •