Sayfa 428/628 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Yatırımcı X burada en önemli altı dolu bilgi niteliği taşıyan yorumları yapan ender kişilerdensiz, buraya araştırıp yazdığım iki yorum yaptım belki arakdaşların kendi bildiklerine ek olur diye ama ne,kafamın iyi olduğu kaldı ne de kimin adamı olduğum en son elime verip gönderdiler malı arkadaş sanırım burada bilgi dolu paylaşımları takip edip bildiğini de kendine şaklamak arada da uçacak kaçacak veya geri gelcek falan yazmak, millet parsellemiş,sanki topiğin sahibi,

2.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Bakın yukarıda 26.05.2017 tarihine geri gidin bu hisse 1.3 e düştüğünde biz buradan bu hisse alınır yorumları yaparken yukarıdaki yazıda Trail bize karşı çıkıyordu ve 1.1 i bekleyin diyordu...Oysa bu hisse 1.3. den döndü ve 2010 a dek çıkarak bizi haklı çıkardı..Ama adam şimdi kalkmıuş 1.33 den aldım 1.93 ten sattım diyor..Oysa o zaman bizim işlemlerden haberimizin olmadığını ve bir şey bilmediğimizi söylüyordu...İnsan utanır de mi?
    ewet 1.16 yı bekledim ancak 1.30 un altına kaydığında hemen toparlayınca 1.33 ten aldım..ayrıca aldığım yerin senin açından önemi yok bunu paylaşmanın bir anlamı da yok..ancak sen de yazdıklarımdan işine geleni yapıştırıyorsun buraya..1 80 .190 arasında iken bu kağıdın 1.70 e hatta 1.65 e ve hatta hatta 1 56 ya ineceğini yazdım çünkü anlık takip ediyorum ve gördüğümü yazdım....haberin yok galiba bunları yazdıklarımdan..haberin varsa onları buraya kopyala yapıştır..sonra yorum yap..gravat takıp resim vermek le olmaz ..

3.  Alıntı Originally Posted by Kushim Yazıyı Oku
    Yatırımcı X burada en önemli altı dolu bilgi niteliği taşıyan yorumları yapan ender kişilerdensiz, buraya araştırıp yazdığım iki yorum yaptım belki arakdaşların kendi bildiklerine ek olur diye ama ne,kafamın iyi olduğu kaldı ne de kimin adamı olduğum en son elime verip gönderdiler malı arkadaş sanırım burada bilgi dolu paylaşımları takip edip bildiğini de kendine şaklamak arada da uçacak kaçacak veya geri gelcek falan yazmak, millet parsellemiş,sanki topiğin sahibi,
    yazdığın yazıdaki çelişkiyi söyledim ..ya yazdığını okumamışsın ya da benim dediğim gibi bişeyler var..kağıtları yarın eline vereceğim kişi spek olacak sen neden alınganlık yapıyorsun..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    yazmayım diyorum arkadaş isenet gayet iyi harekt ediyor kalıcı yükseliş için gereken ne ise o yapılıyor.. en ufak bir çıkışta hemen 5-10 tl hayali kurulmaması gerektiğini bunların speklere yarayacağını söyledik.. sabırla bekleyelim ..bir arsa aldığınızı düşünün..her gün gidip bakıyormusunuz ? al satcıysanız bişi diyemem
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

5.  Alıntı Originally Posted by Kushim Yazıyı Oku
    Yatırımcı X burada en önemli altı dolu bilgi niteliği taşıyan yorumları yapan ender kişilerdensiz, buraya araştırıp yazdığım iki yorum yaptım belki arakdaşların kendi bildiklerine ek olur diye ama ne,kafamın iyi olduğu kaldı ne de kimin adamı olduğum en son elime verip gönderdiler malı arkadaş sanırım burada bilgi dolu paylaşımları takip edip bildiğini de kendine şaklamak arada da uçacak kaçacak veya geri gelcek falan yazmak, millet parsellemiş,sanki topiğin sahibi,
    Sevgili Kushim,haklısınız burda bilgi düzeyi düşük...paylaşımlar genelde kimin içinden nasıl geliyorsa atıp tutuyor.Ne yazık ki paylaşımların %80 tutarsız...İçi dolu bir paylaşımı yaptığınızda çoğu kez anlaşılmadığınızdan size sözlü sataşmalar başlar...Burda körlerin dövüşü var..Paylaşımınınızı okudum bilgilerinizi paylaşmışşsınız ve değerlendirilebilir bilgiler...Sonuçta burası borsadır her şey insanın dediği gibi çıkmayada bilir..Şirketin büyümesi ile ilgili konuda hem fikiriz..Şirkette 3.6 aylık bilançolarda gördüğüm tek sorun stokların şişmesi ve satış maliyetlerinin yüksekliğidir..Bu stok şişkinliği bir yerde inmek zorunda ben şahsen o durumu bekliyorum ,yoksa defalarca alır satardım tekniğim de fena değildir..Marttan bu yana en çok beklediğim ender hisselerden biridir..Paylaşımlarınızı beklerim ben şahsen zevkle okudum...Buraya gelince ben de başta alışık değildim hatta bir ara yazmama kararı aldım ama şunu düşündüm reel hayatta da nereye gitsen her türlü insan var illede kafana göre insanların olduğu bir yer ararsan ben şahsen reelde de öyle bir yer görmedim...

6. Evet yabancı oranı %2.9 a düştü ...Bunu da bugün satarlar mı bilmiyorum...Dün %1.46 kısmını sattılar..Kasım 1 de bu oran %4.36 idi...Evet kala kala %2.9 kaldı...bıyıklı mı,bıyıksız mı hiç önemli değil kalan miktar bu...Toplam %12 den sata sata %2.9 kaldı...Peki bu satışları kim karşıladı dün yazmıştım...Şayet bu satışı karşılayanlar sözde satanların ikinci adresi ise o zaman yükseliş zamanı fazla uzakta değildir ama bu satış gerçek bir satış ise yani mal başkasına dağınık biçimde geçmişse ve bunun içinde küçük yatırımcı payıda yüksekse biraz da daha uğraştırabilirler .Sonuç ne olursa olsun ben bilançoya odaklandım..Her iki konuma da hazırım...Stoklar ne oldu merak ediyorum...

7. Şu bizim Kepezmesut u kızdırdılar mı ne ortalıktan kayboldu..Ben şahsen yorumlarını beğeniyorum...Adam yıllarını vermiş hisseye ..Keskin Ali de öyle ..Elbette bu iki kıdemli hissenin gitmesini herkesten daha çok isterler...Yorumlarda gördüğüm Kepezmesut a sen görününce hisse düşüyor diye sataşıyorlar.Öyle görenler o zaman her Kepezi gördüklerinde malını satsınlar..Bu da güzel bir kriter değil mi?Şayet hisse gerçekten düşüyorsa Kepez e dua etsinler..
    İşin gerçeği şudur Yıllarca hissede kalan bu arkadaş elbette hepimizden daha çok uçuk rakamları hayal edebilir ama buraya yazdığında yeni girenler ya bu adam ne diyor öyle 4,5,6 binlerden bahs ediyor kafayı mı yemiş ne diye düşünebilirler ve hisse düşünce de akıllarına Kepezmesut geliyor...
    Kepezmesut,un yıllarca bu hissede kalması ve bize göre uçuk görünen rakamları telaffuz etmesi gayet normaldir ve hoş karşılamalıyız Borsada bir çok hisse yıllarca durup öyle çıktı .Geçen günlerde bir yorum da birileri ona bayağı yüklenmiş ve adeta suçlu göstermişti...Öyle düşünen o kişi önce beynini suçlasın ..Orda niçin duruyor o beyin....

8. o kadar batık şirket tavan tavan 3 e 5 e katlamış..20 senedir gitmeyen bu kağıdın gitmesi için stoklarına bakmamız lazım...çok komik bir durum...

Sayfa 428/628 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •