Sayfa 617/628 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. dün bu bildirm dışında başka bir bildirim daha mı geldi? bişeyleri kaçırıyorum sanırım?

2. Emkeli tanımadınız mo? Piyasadaki panik satışlara hemen devre keserek eşlik eder

Alıntı Originally Posted by justdealer Yazıyı Oku
    dün bu bildirm dışında başka bir bildirim daha mı geldi? bişeyleri kaçırıyorum sanırım?
    Devlete olan bırcu ödediğini sizin gönderdiğiniz bildirimden de görebiliyoruz. Emkel hep panik satışlarda hacimsiz şekilde aşağı düşüşe eşlik etmiştir. Huyu böyledir sağolsun. Öğrenemdiniz mi?
    Bakalım takip edelim bekleyelim. Bugün de aşağıdan dönecek mi?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

3.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Devlete olan bırcu ödediğini sizin gönderdiğiniz bildirimden de görebiliyoruz. Emkel hep panik satışlarda hacimsiz şekilde aşağı düşüşe eşlik etmiştir. Huyu böyledir sağolsun. Öğrenemdiniz mi?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir
    Devlete olan borçların ödendiğini elbette görebiliyorum ancak sıfırlandıgı yazıyor mu? Benim için önemli nokta burası.

8 yıldır eşekler afedersiniz eşekler gibi emkel hissesi taşıyan biri olarak hangi kurumlardan ne tur işlemler yaptıgında ne gibi alavere çevirdiğini tahmin edecek kadar

4.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku

Devlete olan borçların ödendiğini elbette görebiliyorum ancak sıfırlandıgı yazıyor mu? Benim için önemli nokta burası.

8 yıldır eşekler afedersiniz eşekler gibi emkel hissesi taşıyan biri olarak hangi kurumlardan ne tur işlemler yaptıgında ne gibi alavere çevirdiğini tahmin edecek kadar biliyorum.

her sene bir ümit ile bekledim ciddi primler yapmasını, aslında çoktan pes etmem gerekiyordu ya inat bir yapım var, hep taşıdım.

bu sene şirket adam gibi bir kar açıklayıp finansallarında ciddi bir düzelme olmazsa artık elveda deme zamanı gelmiştir benim için.

tahtacısı okuyorsun satarım diye o kadar da sevinme, benim sağım solum belli olmaz, 8 sene dile kolay

5. 8 Sene nasil bir hissede beklediniz.tarihe geciceksiniz sanirim.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    8 Sene nasil bir hissede beklediniz.tarihe geciceksiniz sanirim.

2013 yıllarında yaptıgımı bir temel analiz sonucu, uzun vade yatırım için seçmiştim. usa de bir şirket kuruyor vs..bir yatırımcı grup hisseye girip ciddi lot toplamışlardı vs....

uzun hikaye, detaylara girmeye gerek yok, geçen her bir sene heba oldu gitti. 2020 sonu Aralık ayında ki yukselişte buyuk bir kısmını verdim şirketin sahiplerine.

geri gelince bir miktar daha pozisyon açtım.

onca yıll beklediğim hatrına major bir hareket olurda kaçırırsam diye pozisyonu çok da bozmuyorum.

nasipten ne bir kuruş aşağı ne de 1 kuruş fazlası girmiyor cebe, nasip buymuş deyip tamamen kaderci bir ruh hali içinde durumu kabullendim...

7. Abd alt yapı yatırımı icin 6 trilyon $ planlarken ordaki kurulu iştiraki sirket 10 milyonluk iş kapamaz mı ? acaba.....yanĺızca bir düşünce....

8. En iyi olani yapmissiniz.lakin sirkete degil o gunki tepeden alan ky a verdiniz malinizi.

Sayfa 617/628 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •