Sayfa 378/628 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Yazıklar olsun..bir kağıt ancak bu kadar güzel pazarlanır tbrk etmek lazım bazı arkadaşları..kısa ve orta vade de hikayesi olmayan bir kağıt ve hep senaryolar üzerinden konuşuldu.oscarlık bir performans anlayacağınız.reel de hiç birşey yok.ihale,ortaklık vs vs . Varsa bilen biri Burda bize izah etsin de hep beraber bekleyelim.Alan niye aldığını bilmiyor satanda hakeza ..benim yaklaşık bir yıldır bu kağıttan anladığım günlükçü kağıdı.çok pişmanım alıp satmadığıma..vur kaç yapmam gerekiyormuş..burda bir arkadaş antalya lı idi onun gibi yapmak lazım mış.her kademeden alınıp satılıyor ve günde en az 10 basamak imkan sağlıyor ..ey bu kağıdın sahibi aklına başına al!!!ky ile ne derdin var ..neyse ya..kalanlara bol kazançlar.umarım herkes kar ederde çıkar..bu yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür kesinlikle ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Dünden öğrenin, bugün için yaşayın, yarın için ümit edin'' A.E.

2.  Alıntı Originally Posted by MYEL Yazıyı Oku
    Yazıklar olsun..bir kağıt ancak bu kadar güzel pazarlanır tbrk etmek lazım bazı arkadaşları..kısa ve orta vade de hikayesi olmayan bir kağıt ve hep senaryolar üzerinden konuşuldu.oscarlık bir performans anlayacağınız.reel de hiç birşey yok.ihale,ortaklık vs vs . Varsa bilen biri Burda bize izah etsin de hep beraber bekleyelim.Alan niye aldığını bilmiyor satanda hakeza ..benim yaklaşık bir yıldır bu kağıttan anladığım günlükçü kağıdı.çok pişmanım alıp satmadığıma..vur kaç yapmam gerekiyormuş..burda bir arkadaş antalya lı idi onun gibi yapmak lazım mış.her kademeden alınıp satılıyor ve günde en az 10 basamak imkan sağlıyor ..ey bu kağıdın sahibi aklına başına al!!!ky ile ne derdin var ..neyse ya..kalanlara bol kazançlar.umarım herkes kar ederde çıkar..bu yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür kesinlikle ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ş uan böyle bir yazı yazmak üzereyken senin yazını gördüm tebrik ederim gerçekten hisse çok iyi pazarlandı yok 10 milyon karlar yok 20 tl ederler olan yine küçük yatırımcıyı oldu bilaço öncesi hisse satıyorsa şirket sahibi muhtemelen bilanço da kötü gelecek allah elinde kalanlara sabır versin

3. Günaydın yanlışta olsa olumlu konuşanın itibar gördüğü, doğruda olsa olumsuz konuşanın aforoz edildiği ülkem...

4. dün aşağıda alıcı olmadığından fazla veremedi...siz siz olun aşağıya alış girmeyin gördüğü anda yapıştırır..

5.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Ş uan böyle bir yazı yazmak üzereyken senin yazını gördüm tebrik ederim gerçekten hisse çok iyi pazarlandı yok 10 milyon karlar yok 20 tl ederler olan yine küçük yatırımcıyı oldu bilaço öncesi hisse satıyorsa şirket sahibi muhtemelen bilanço da kötü gelecek allah elinde kalanlara sabır versin
    Hadi siz gidin burda kalabalık yapmanın anlamı yok biz hissemize güveniyiz.

6. ikinci etap ta gerçekleşti..üçüncüsünü bekliyoruz..belki ondan sonra yukarı yapabilir..

7. Çok bilmişler aldılar mı mallarını 1.65'den yoksa 2.40 olduğunda mı 1.65'ten almıştım diye ahkam kesecekler.. yardımcı olun insanlara hadi.. alacaklarsa alsınlar söyleyin.. hoş memleket hamam minaresi kırık..

8.  Alıntı Originally Posted by 8Prekazi Yazıyı Oku
    Çok bilmişler aldılar mı mallarını 1.65'den yoksa 2.40 olduğunda mı 1.65'ten almıştım diye ahkam kesecekler.. yardımcı olun insanlara hadi.. alacaklarsa alsınlar söyleyin.. hoş memleket hamam minaresi kırık..
    Teyit gerçekleşti alabilirsiniz

Sayfa 378/628 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •