Sayfa 620/628 İlkİlk ... 120520570610618619620621622 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Sizi kırmak istemedim tabi ki. Burada önemli olan ilk üç aylıkta belki de bilerek satışların bir kısmının saklanmış olması ihtimali. Ertelenmiş gelirlerde korkunç artış var. Kar marjı yükselmişti. Bu artan satışların etkisi ile asıl 6 ayda çok daha büyük kar patlaması yaşaması olası. İşte bu nedenledir ki endeks düşmüş yok başka şey olmuş. Artık kısa Sürede endeksten bağımsız hareketler de görüşmesi mümkün. Geçmişteki dolAr bazlı tepelerine ulaşması dileğiyle herkese selamlar , saygılar.

Not : yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yAtırımcı muhabbetidir
    teşekkürler samimi mesajınız için. kesinlikle kırılmadım, sadece yanlış anlaşırsam üzülürüm.

yurtdışı satışlardan gelen kar harika, doviz kurunun yuksek olması kesinlikle ciro artışında önemli olmuş. teiaştan alınan ihale miktarı ortada, bedelliden gelen paranın bir kısmı ile ham mamul alımı yapıldı, döviz kurundaki artışa karşı maliyeti dengelemek adına ki bu adımı ben şahsen çok begenmiştim, profesyonel bir elin şirkete değdiğini göstermekte.
    geriye kalan künefenin fırından çıkması

2. Teknik tam kıvamında, 3/5 kademede 50/100 bin daha kıstırırmıyız. derdindeler....endexte sorun olmazsa yakındır artık...YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by Yen Yazıyı Oku
    Faliyet raporlarında dikkatimi çeken en önemli nokta ciro'nun düşmesine rağmen favök marjının %16'dan (2020/12) %42'ye (2021/03) çıkması üstelik TEİAŞ (Türkiye elektrik idaresi a.ş)'dan alınan 120.mlyn .TL tutarındaki ihalenin 3 aylık bilançoya henüz yansımamasına rağmen,Bence olağan üstü bir başarı,sene sonu hedefim 220.mlyn ciro ,70..mlyn civarı Favök,70 mlyn favök'ü olan dünya çapında ürünleri yıllardır kullanılan bir şirketin p/d 156.mlyn olamaaaz...!

TEİAS ihalesi yansıması 6 aylık bilançolarda itibaren başlayacaktır.
    merhaba teiaş ihalesini araştırırken
    ihalenin ayrıntılarına ulaştım. teslimat tarihleri belirtilmiş. toplam tranformatör sayısı 1488 6 ayda teslim edilmesi gereken sayı 490 civarı yalnız şöyle bi durum var teslimat yapıldıktan en geç 1 ay içinde ödeme yapacakmış teiaş 6 aylığa yansırmı orası sıkıntılı pazartesi şirketi arayıp soracağım teslimat yapıldımı diye. ilk çeyrekte gelir tablosunda satış 40 milyondu bilançoda 23 milyon farkın sebebi teiaşın parayı sonra ödemesi imiş. müsait zamanda ihalenin ayrıntı linkinide atarım

4. Şirket resmi tweetter hesabında öyle ihracat böyle ihracat dedikçe verdiler kağıdı şaka gibi

5. Alan olur elbet ustam 😉

6. Ustalar bu kağıt Hk ne düşünüyor kısa vadeli yön ne olur daha aşağı hareketlerle müsait gibi yorumlar için teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    Ustalar bu kağıt Hk ne düşünüyor kısa vadeli yön ne olur daha aşağı hareketlerle müsait gibi yorumlar için teşekkürler
    bu vakitten sonra aklının kestiği, yüreğinin yettiği yere kadar düşsün. benim için düştüğü her kademe alım yeridir. ihracat yapıyoruz diye durmadan kendini lanse eden bir firma var karşımızda, açıklanan kar da bunu destekliyor, fiyatta kelepir olduktan sonra belli ki tahtacı deyyusu dökme derdinde, kabız oldu beceriksiz....!

8. Yuklendiler baya

Sayfa 620/628 İlkİlk ... 120520570610618619620621622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •