Sayfa 570/628 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. 08 vurdu,02 ye döndü tekrar.Sabır.

2. %8 yükselişin %90'nını geri vermek tek kelime ile ********liktir.Ben iyi dans ederim diyen alsın bu kağıdı.diğerleri kafa üstü çakılır.

3.  Alıntı Originally Posted by runtastic Yazıyı Oku
    %8 yükselişin %90'nını geri vermek tek kelime ile ********liktir.Ben iyi dans ederim diyen alsın bu kağıdı.diğerleri kafa üstü çakılır.
    İnvesting denen yerde sırayla hisseleri yükseltip tavana gidiyor diyerek millete mal iteliyorlar. Emkelde yükseldiği sırada bu şekilde millete mali iteleyip geri geldi. Millet ucuzken alıp yatırımcı oluyum demedigi için bu tür ********ler milleti tokatliyor....bizlerde tokatlananlarin yüzünden malesef bekliyoruz....

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dün ufak bir pozisyon almıştım hemen hareket edince realize ettim.

Bugün de endeks eksideyken güçlü durması hoşuma gitti 1.02 'den yine ufak bir pozisyon açtım.

endeks artıya geçince beklediğim hareketi yapamadı Ama biraz daha beklicem bakalım pişman mı edecek ihya mı?
    Ytd

5. geldik bakalım tekrardan.
    naçizane bir grafiğim var. peşinen söyleyeyim yatırım tavsiyesi değildir, bende henüz öğrenme aşamasındayım. sıralı hedefler 26 - 57 - 86.
    ABCD ve three driver formasyonları var. hatta wolfe formasyonuda var ama tam hedef bilemediğimden çizmedim.
    herkese bol kazançlar dilerim.

"O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

6. Bakalım bu gün de aynı ********liği yapacak mı?
    Bence yapacak.

7.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Dün ufak bir pozisyon almıştım hemen hareket edince realize ettim.

Bugün de endeks eksideyken güçlü durması hoşuma gitti 1.02 'den yine ufak bir pozisyon açtım.

endeks artıya geçince beklediğim hareketi yapamadı Ama biraz daha beklicem bakalım pişman mı edecek ihya mı?
    Ytd
    Haftalık düşen kanalı kırıp belli bir süre yukarı yol alacağını ümit ederek 1.02 den almıştım. Cuma günü de 1.06 üzerinde haftalık kapanış yapması iyi oldu.
    Düşen kanalı kırdı yolu açıldı.

Ancak hafta sonu twitter da yüksek takipçisi olan birkaç yazar da önermiş. Ondan yarın hızlı yukarı açıp hissenin kimyasını çok bozmazlar inş.

Yazdıklarım tamamen şahsi yorum ve tahminlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Haftalık düşen kanalı kırıp belli bir süre yukarı yol alacağını ümit ederek 1.02 den almıştım. Cuma günü de 1.06 üzerinde haftalık kapanış yapması iyi oldu.
    Düşen kanalı kırdı yolu açıldı.

Ancak hafta sonu twitter da yüksek takipçisi olan birkaç yazar da önermiş. Ondan yarın hızlı yukarı açıp hissenin kimyasını çok bozmazlar inş.

Yazdıklarım tamamen şahsi yorum ve tahminlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Dediğiniz oldu bakalım alanın elinde patlayacak mı?

Sayfa 570/628 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •