Sayfa 626/628 İlkİlk ... 126526576616624625626627628 SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Biri emek :nitelikli ürün kabiliyeti olan orta ölçekli firma diğeri uluslararası operasyonel kabiliyete sahip devleşen kontrolmatik ...... bu güzel sinerji ile kapasite artışı ve yeni pazarlar( amerika da ve deprem bölgesininde alt üst yapı isleri) ...emkel için bambaşka bir görüntü sunuyor ...( bu arada bende 4k lot kaptirdim buda işin cilvesi , kalanla inşallah yola devam) kişisel görüşüm YTD..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    emek elektrik sahipleri yıllarca sömürdü şirketi.. gerçekten dürüst olsalar astor dan daha büyük bir firma olurdu.. astor 50-60 milyar tl lik şirket.. kontrolmatik biraz yatırım yapıp iyice sahiplenirse kendi astorunu gayet uyguna yaratır.. ve ürünlerini kullanır.. çok mantıklı bir hamle yaptı buradan geri vites yapmaz kontrolmatik
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3. bu günkü hareket düzeltme kabul edilebilirmi

4. 9 mu ? , 30 mu ? Cevap kap ta olacaktır

5. E ne oldu simdi kontr mal satmis
    Game over mi??

Game över ihtimali ancak kontr tamamen cıkmış olsaydı doğabilirdi...6m malı var halen game över olması mümkün mü? Akıl akıl gel biryerlere takıl...
    Neyse tipik ky hareketi çok tipik, ders niteliğinde...
    Kontr aldım diyor millet hurraaaa yükseltiyor, kontr tepeden eline veriyor ky nin, sattım diyor, millet hurra satıyor zarar kol bacak kes şeklinde....taban taban giden hissede kontr tekrar alıyor, aldım diyor, miller yine hurraaaa......tam bir ders niteliğinde....
    Zararına mal satılmaz mantığı olmadıkça ky hep kucak olmaya mahkûm..
    Buradaki ilk mesajımda ne dedim? Taban taban yapıyordu yine....
    Şimdi de aynı şeyi diyorum, bu şarkı burda bitmez, ooooooo daha çok kucak olacak insan var...
    Heeee belki onlar tükenirse ya da öyle bir ky kalmazsa, sami şereflisi milleti soymak teşebbüsünden vaz geçip kuzu kuzu heryerden almaya başlar el mahkum...Tabi planları varsa...
    Yoksa da, başka mecralarda arar o garibim kucakçı ky yi...
    Ne yazık ki bizim gibi ülkelerde öylelerine böyle ky bol..
    Ytd

7. 9 'ün altını gördü üstünü de görsün bakalım ha ilerde 30 a da sıra illa gelecektir....
    şöyle yapılan işlerle ilgili kap gelse..yurtdışı falan..Ytd

8. fiili dolaşım 77 olmuş. piyasa bunu neden olumsuz algılamadı. özar elektriğin 22.87 vardı. dolaşım 77 ise kontrolmatike ne kalıyor.

Sayfa 626/628 İlkİlk ... 126526576616624625626627628 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •