Sayfa 314/628 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Isyatirimdaki rapor bana gelmedi. Oysaki işlemlerin isyatirimda.

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Komedi ya 😀 Kuyuya taş atılıyor onlaca yorum. İyiki sessiz bekleyn dedik

3. Bu topicte bayağı yeni kişiler çoğalmış..Topicte geriye giderseniz 22 mart 2017 de bu hisseyi 1350 tl den aldığımda alış nedenlerini de yazmıştım..O zaman hissede bir kaç yorumcu bu hisse adam olmaz yazıp duruyorlardı..Hele hisse bir kaç kez 1500 üstünü görüp 1300 e gerilediğinde ben demedim mi bu hisseden adam olmaz diyenlerin hiç bir şimdi yok...O zaman ısrarla şirketin büyüme sürecinin başladığını ve bunu bilanço kalemlerini analiz ederek burda paylaştım ve hedefimin bir kaç kademe olmadığını 2000 üstü rakamlar olduğunu açıklamıştım.Borsada öngörülerin doğru çıkması elbette sevindiricidir..Burda her gün kademelere takılıp bir kaç kademe düşünce kızıp küfür edenlerin çoğu döküldü....Oysa bir çok yazımda küfür edenleri eleştirdim.sanıyorum haklı çıktığımı görmüşlerdir....Hisseyle ilgili strateji yazımda hedefleri daha üç ay önce yazmıştım .. Kademe hesapları yapmak borsacılık değildir..Borsada büyüme sürecine giren her şirketin senedi kazandırır..önemli olan bilançoları doğru okumaktır ve ona göre o şirketin hissesinde doğru zamanlama yaparak pozisyon tutmaktır..Geçmiş yazılarıma bakarsanız daha üç aylık bilanço döneminde 6 aylıkta kısmi hareketin olacağını ama asıl hareketin 9 aylık bilanço beklentisinde olacağını belirtmiştim...Öngörümün doğru çıkması beni sevindirdi...

4. Sizin ongorunuz bizim uygulamamizdir.

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Teşekkür ederiz

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. dün olmayan tavan bugun gelir mi ?

7.  Alıntı Originally Posted by anylife Yazıyı Oku
    dün olmayan tavan bugun gelir mi ?
    tavana gerek yok adım adım gitsin bizim olsun farketmez aç gözlü olmaya gerek yok. 2 nin üstüne atsa yeter..

8. atmıyor inatçı keçi 2 ye

Sayfa 314/628 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •