Sayfa 571/628 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Haftalık düşen kanalı kırıp belli bir süre yukarı yol alacağını ümit ederek 1.02 den almıştım. Cuma günü de 1.06 üzerinde haftalık kapanış yapması iyi oldu.
    Düşen kanalı kırdı yolu açıldı.

Ancak hafta sonu twitter da yüksek takipçisi olan birkaç yazar da önermiş. Ondan yarın hızlı yukarı açıp hissenin kimyasını çok bozmazlar inş.

Yazdıklarım tamamen şahsi yorum ve tahminlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Aynen dediğinizi gibi şu an.Artı gap bıraktı.Önerenler içinde kahraman biri var mı?

2. tivitter alemş tavan bekliyor.Ben ise bıraktığı gapı kapamasını bekliyorum.

3. grafik çok güzel olmasına rağmen şu twitter "çakma üstatlar" yüzünden bugün sattım. umarım tavan yapar. herkese bol kazançlar dilerim.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

4.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    grafik çok güzel olmasına rağmen şu twitter "çakma üstatlar" yüzünden bugün sattım. umarım tavan yapar. herkese bol kazançlar dilerim.
    Bende 1.18 1.20 'den vedalaştım benden alan da kazanır inş.

Gap dolarsa gelirim belki.

Kalanlara bol kazançlar

5. GAP BÖLGESİ NERESE

F3211 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku

Kalanlara bol kazançlar
    Yaa çokta güzel tekniği var ama twitter da herkesin dilinde. zaten 2 günlük güzel bir kar da olunca kaçırdım diye düşünüyorum
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7.  Alıntı Originally Posted by YALCIN 71 Yazıyı Oku
    GAP BÖLGESİ NERESE

F3211 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cuma enyüksek 1,10 bugün en düşük 1,11.

8.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku

Kalanlara bol kazançlar
    Sizden alan uzuncu oldu.Bizim gibi.

Sayfa 571/628 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •