Sayfa 103/587 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 817 - 824 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Bu kâğıdın son yıllarını incelerseniz hep subat sonu ya da mart basinda çıkışa baslamis.ki vergi dairesine sunduğu bilanço yine çok güzel.son 2 bilancoyu fiyatlamamış bir kağıttan bahsediyoruz....ben artık bilançolarının hareketini bu ay yapmasını bekliyorum...kağıdı fazlasıyla sıktılar...bu basıncın sonucu güzel olmalı...daha fazla yatırımcıyı yormamali

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Akşam bilanço gelir...yarın bilançoya göre hareket eder.Niyetini bir kestirebilsek Adnan Hoca'nın! almaya mı çalışıyor,satmaya mı bilemiyoruz.15 kuruş çıktı mı hemen satışa geçiyor.

3. Direnci geçemedi endeks de bahanesi oldu, endekse dikkat edelim dedik, ama her şey bitmiş değil, heyecanla takipteyiz, öğleden sonra toparlar inşallah

4. 1- SPK bilançosu da tatminkar değil ve bunun haberini alanlar satışa geçti.
    2- SPK bilançosundan önce tehditkar bir şekilde kağıdı basıp dökebildiklerini dökmek, bilanço haberiyle de sert bir ralli hazırlığı.
    3- 10-15 kuruş kar yeter deyip, kağıdın müdavimleri tarafından (ki aralarında ben de varım) satışa geçip tekrar fırsat kollamak. Teyid vermesini beklemeden aldım üstelik. Teyid vermeden de sattım.

Hissenin gerçek değeri elbette burası değil. Ama hani bir laf vardır " üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen" diye...
    Hissenin değeri üç kuruş ta değil ama patronu kötü niyetli. Beş kuruş değer niye vereyim ? Adam bas bas paraları Leyla'ya hesabı habire basıyor. Bu hissenin taşıyıcısı ben değilim. ADEL gibi, TTRAK gibi kağıtlar yıllarca taşınabilecek evladiyelik hisseler, ama asla EGSER o kategoride değil.

5. benimde gecmiste bu hisseyle ilgilendigim oldu ama 3 yıldır uzagım hic islemim olmadı bikac kelam da ben soyliyeyim sahibi malum adnan polat . bugune kadar kime ne kazandırmıski bundan sonra kazandırsın hissesine sahip cıkmıyor hicbir zamanda cıkmadı bakın sirketiniz karlı sirket iyi sirket diyorsunuz o zaman neden geri alım yapılmaz ? global yatırım holding geri alım acıkladı hisse %10 yukseldi ben sirketime guveniyorum diyor adam . adnan polat onun sahibinin 100 katı katı parası var .hep banacıdır kendisi . kefeninin yan cebi vardır . bu hisseyi yıllardır tavan oldugunu gormedim devre kestigini gormedim en son %8 dustugunu gordum oda gecen sene temettu vermeyecegini acıkladıgında . bu hisseyi ancak galip yukseltir adam da para gırla bi girse direk 5 ustunde.adam girdigi hissenin hakkını veriyor .adnan polatsa hep banacı . bunun ortolama hareket alanı 3-4.5 lira arasında gider gider gelir gelir bu bunun olayı budur
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

6. dun icbc ve bu aynı fiyatta idi cok dusundum hangisini alsam diye icbc aldım 4.14 ten bugun bakıyorum ki cok dogru karar vermisim 4.49 dan sattım 4.52 gordu . bu ise 4.23 gorup dununde epey altına gelmis . bunu alsaydım zararda oalcaktım peki aradaki farkı bulunuz? ben soyliyeyim birinin sahibi galip ozturk digerinin sahibi adnan polat gerisini anlarsınız bilanco karı ise burda karda oda karda sirket fark sahibinde ve katılıyorum yatırımlık hisse degil yatırımlık hisse hektas tır karsılastırın hektasla bunu . bakın hektasa 0.25 lerden 10 liraya gelmis karsa onun kide kar bunun kide kar .ama yatırımcı dostunun hektas oldugunu goreceksiniz
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

7. ulen bu satan Adnan Polat mı yoksa?"nasılsa kalem bende açıklarım bir kötü bilanço aşağıdan alırım" mı diyor bize...

8. Burdan geri dönerse başlarım bunların şarap çanağına, sabahki cikisin üzerine absürt bir düşüş tepki de vermedi, kademe veya pasta paylaşabilecek var mi

Sayfa 103/587 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •