Sayfa 11/587 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Kendi hissesini bu kadar yada kendisi kadar değersizleştirmeye çalışan Algoritmik şerefli yavşağa birileri işlem lotlarıyla gereken cevabı veriyor eline sağlık o arkadaşın...

2. Aman ha sıkı tut bir yere gitmesin hissen, buralarda sürünsün dursun.. içi boş B grubu onlarca şirket senin bu pinti hisseseden daha değerli Metro grubu hisselere bir bak utanırsın belki.....

3. Hayvanlık bu

4. Senaryo

3,36 ya kadar geri çekilip 4 e doğru bir atak geliştirmesi lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by Selamsız Yazıyı Oku
    3,36 ya kadar geri çekilip 4 e doğru bir atak geliştirmesi lazım.

Dediğin gibi 3.36'ya geldi. Bakalım 4'e doğru yolculuk ne zaman olucak....Bu arada temettü konusunda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

6.  Alıntı Originally Posted by rockwell Yazıyı Oku
    Dediğin gibi 3.36'ya geldi. Bakalım 4'e doğru yolculuk ne zaman olucak....Bu arada temettü konusunda bilgisi olan var mı arkadaşlar?
    Şimdi esas mesele 3.60 seviyesini kırıp kırmaması. Bu seviyeyi kıramaz ise uzun vadeli düşüş trendinden çıkamamış olur. Serbest stil düşüş sürpriz olmaz. Ama 3.60 ı kırarsa da yolculuk 4 ile sınırlı kalmaz. Sadece o seviyelerde biraz oyalanır gibi....

Ben kur etkisi ile 2017/1. dönem bilançosunda iyi bir kar bekliyorum. Temettü de verirse tadından yenmez ama maalesef sidikli bir patron kağıdı.

7. Piyasada büyük bir bozulma ve şirketten orta şeker temettü kararı gelirse, 2017 yılında ihracat olarak iyi performans beklediğim ege seramikte ilk etapta 3.70 kadar yükseliş bekliyorum, inşallah yanılmam.YTD

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 11/587 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •