Sayfa 110/587 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 873 - 880 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Adnan Polat denyosu senden temettü de istemiyorum,yap bir kez şöyle 1-2 milyon geri alım,sahip çık hissene...Arkadaşlar kusuruma bakmayın gün içinde bir sürü paylaşım yaptım,çok kızdım,hele bu gün...

2. 2010 yılında Adnan polat ile yapılan bir söyleşiden alıntıdır;
    Adnan Bey, babanız iş dünyasının kendine has simalarından birisidir. Onunla ilgili ilginç anılarınız var mı?
    Çok anımız var. Biliyor musunuz,babam beni spekülatör bile yaptı. 1992'de Ege Seramik'i halka açmak istedik.ABD'de okuduk ne de olsa, Wall Street'le de ilgilendik. Döndüğümde, baktım Türkiye'de de borsaya açılma modası var. Biz de açılalım dedik. Babam, karşı çıktı. Onu zorla ikna ettim. Şirketin yüzde 25'ini halka açtık. Babam, bu işi sevmiş. Benden gizli şirketin bir kısım hisselerini İMKB'nin ikinci işlem pazarına aldırmış. Bir gün bir aracı kurumdan aradılar ve ellerinde büyük miktarda hisse olduğunu söylediler, inanamadım. Babamla bu yüzden aramız da bozuldu biraz. O zamanki SPK Başkanı Caner Ertuna, duruma bir çözüm getirdi. Ancak, gazeteler günlerce beni borsa spekülatörü diye manşet yaptılar. Derdimi kimseye anlatamadım o zamanlar.

Demiş,
    Yorumsuz

3. Adnan efendiye kara bi çelenk hazırlayıp sunmak lazım. Bu senin oğlan Ege için.. başın sağolsun falan deriz 😀
    Şaka maka inşallah 4.04 üstüne atsın tekrar. Böyle aptal aptal düşürdüler bari gelip kritik noktalarin üstüne atsın acilen. Mal toplama cabası ise yeter artık ama topladığınız...

4.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Gerçekten şaka gibi bir durum var ortada!Ege Seramik şu anki piyasa değeri 303 milyon TL,ya da 79 milyon Dolar.Başka bir anlatımla 6.5 yıllık karı ile şirketin %100 ünü alabiliyorsunuz.2 yıl önce yanlış hatırlamıyorsam yenileme yatırımlarıepey bir milyon dolardı.Öte yanda millet F/K sı 60 lara gelmiş hisseleri alıyor.Eh ne yapalım biz KY yız,beklemekten başka yapacak bir şey yok.
    hicbir zaman sallama yapmam ben bu filmi 12 yılda bikac kez izledim 12 yıldır takip ediyorum huyunu suyunu ogrendim bu kagıdın gecen hafta ne dedim konsolide daha yuksek gelsede yine dusecek ve sonuc dustu hic sasmaz gecmistede boyleydi yine boyle once hisseye yon veren ortakların kafalarının degismesi lazım yoksa 100 milyon kar et hisseye etkisi negatif olduktan sonra niye ilanco gonderiyorsun niye kar ediyorsun ( bilanco birde zarar etse nlurdu aceba ) dun soyledim yabancılar yerlilere mal yıktı 1.3 milyon tl para cıkısı vardı hisseden muhtemelen bugunde devam ediyor ...bu hissede spek falan da yok spek zaten patronun ta kendisi . basından okuduguma gore yeniden galatasaraya cagrılmıs adnan polat .hissesine sahip cıkmıyor galatasaraya baskan olucak yeniden .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

5. global yatırım holding ornegini verdim simdi bossa ornegini vereyim bossa yatırımcıları o kadar sanslıki adam hisseine sahip cıkıyor bakın bossa satıldıgında 2.50 ydi cok degil 2 yıl bile olmadı . adam hissesine sahip cıkarak alım yaparak geri alım yaparak bugun bossanın geldigi fiyata bakın .. kısacası para olmayan yerde yukselis olmaz para kimde adnan da .. adnan kendinden baskasının girmesinede izin vermiyor giren oldunmu satıs yaparak vuruyor hisseye . amacı nedir yıllardır anlamam hep aynı sekil 12 yılda degisin birsey yok yani anlayacagınız yılın belli doneminin temettu ya da bedelsiz kagıdı egser onun haricinde kazandırdıgını gormedim . ama temettu yatırımcısı olsam alacagım hisseler crdfa hektas isyatırım olurdu hersene temettuleri kesin ustune bazı yıllarda bedelsiz . hayırlı aksmalar

6. Düşürsünler...3.40 değil 3 e düşsün isterse...bende stop yok...zarara hisse satmam,2 yıl beklerim farketmez.

7.  Alıntı Originally Posted by Zerlanis Yazıyı Oku
    bu dunku pastaya bakarsanız buyuk ihtimalle gedikten ve sekerden hisseye spek girecekti adnan izin vermedi yabancı kurumlardaki malından satıs yaparak adamlara mal yıktı aynı zamanda alt kademelere yazan ne kadaer kucuk yatırımcı varsa hepsine verdi malı bakalım nerden geri alacak o kadar malı .

8. 4 den alır. Alsın alsın söyleyin 4 den almaya başlasın

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 110/587 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •