Sayfa 113/587 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 897 - 904 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    bu yukarı falan cok zor %1 ihtimal bile degil bence cok baskı var baskıyı da kim yapıyor belli zaten bunun zamanı yıllardır gelmedi sahibide ise yaramazın teki olunca bu hissenin hali bu yıllardır 3-4.5 arası git gel . 3 ay once kaplamin aldım 2.52 den bugun intibari ile 5.75 e ulastı bu naptı 4 ayda kurkcu dukkanı gibi aynı fiyatlarda git gel hani borsacı tabiriyle bundan adam olmaz olsa olsa madam olur
    Çok doğru şeyleri...kaplm baktım da muhteşem bir çanak tamamlama yapıyor...açıklık az,tam alınacak senetmiş..özellikle geçen yıl bu zamanlar.

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Çok doğru şeyleri...kaplm baktım da muhteşem bir çanak tamamlama yapıyor...açıklık az,tam alınacak senetmiş..özellikle geçen yıl bu zamanlar.
    kimsenin olmadıgı hisseleri bulmak lazım bakın aylar oncesinden kaplamine yazılarım oldu yazan yok cizen yok spekte goturuyor . egsereherkes ucuz diye atlıyor bilanco guzel diye atlıyor endekse uymadı cıkıs yapmadı ucuz diye atlıyor sonuc ortoda adnan polatın da isine geriyor verdikce veriyor ne zaman egserde kimsenin yorumu kalmaz aylarca yorum yapılmaz ancak o zaman gider buda bana 24 yılda borsanın ogrettigidir
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

3. aynı tas aynı hamam diye bir atasozu vardır hani tam egser icin ....endeks 150 000 olmus egser icin farketmez asagı yukarı 4 yıldır 1.5 lirada gider gelir grafiklerden de bu goruluyor aralıkta 4.5 ustu goruldugu icin muhtemelen 3 e dogru yola koyulacak gibi ...temettu versede ise yaramayacak anlasılan ....belkide vermeyecek ...bir olumluluk olsa yukselirdi . bu kagıdı su an icin yuksletecek tek sey en az %50 lik bir bedelsiz olması ...bekleyenede kazandırmıyor meret ..icbc aldım sadece 2 gun bekledim 38 kademe karla cıktım ..egser 38 kademe yukselisi haralde 1 ayda anca yapar . diorumya cıkarken kaplumaga duserken tavsan . .. 12 yıldır su kagıdın tavan oldugunu gormedim ama %10 uzerinde dustugunu cok gordum . ..nasıl bir patron hissenin yukselmesini istemez yıllardır hayret ediyorum bu adnana ...gecmise bakarsanız hala 80 000 endeks fiyatında gezindigini gorursunuz .. 1 milyar ciro yapan sirketler 10 milyon kar ediyor hisseleri ucuyor bu 350 milyon ciroda 48 milyon kar ediyor hisse dusuyor ..yıllardır aynı 1 gunde bilancoyla yuksel ama yok olmaz sayın taven haklı aslında adnan bilanco iyi diye atlayanların eline verdi yine herseferinde aynı sey ve heryıl bu zamanlar ben bu sayfada aynı seyleri dejavu seklinde tekrar tekrar okuyorum ...hos yorum yapılcak bir yani da yok artık .saygılar
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

4. Arkadaşlar,dün kap'a yapılan bildirimden sonra aklıma bir şey takıldı,yatırımcı ilişkilerinden Aysel Hatipoğlu'na da sordum ama bir cevap vereceğini sanmıyorum.Bu konuda fikri,bilgisi olan varsa lütfen yazsın.Aklıma takılan konu şu: bildirimde E.S.iç ve dış tic.AŞ ve E.S.America INC adlı şirketlerle karın bölüşümünde söz ediyor.Bu şirketler Polat Holding'e mi ait,yoksa Ege Seramiğe mi?
    Ben mi kötü niyetliyim bilmiyorum ama bu şirketler ayrı tüzel kişiliğe sahipse sanki Polat Holding'e doğrudan kar aktarma mekanizması mı acaba diye düşünmeden edemedim.Yoksa böyle bir yapılanmaya ne gerek var?Siz ne dersiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    bu gün bir toparlanma var gibi...yukarı hareket deneyebilir...
    Evet, yukarı hareket denedi. Sidik zoruyla 4.09 a gidip çaktılar her zaman ki gibi. Çok kademe kaldırdılar ya, Adnan'ın yüreği kalkmıştır.

6. yukselmeyen hisse duser demisler eninde sonunda grafige uyar polatlar bunlar adama para kazandırımı sirketin %60 i ibrahim polatın zamanında kapıcılıktan gelmis adam kucuk yatırımcıya paramı kazandırır oglu zaten adnan polat oda belli ne oldugu . gs icin harcadıgı vaktin 10 da 1 ini egser icin harcasa sirkete atılım yapsa ne bilim kamu ihalelelerine falan girse is alsa vs .hisse su an 10 tl olurdu.yılda 1 kez temettu verirse verir oda zaten yıllık enflasyonun da altında olur . zaten bankaya koysan parayı yıllık net %12.5 getiri var cıktımı dustumu derdi yok stres yok temiz para eeee o zaman ne avantajı kaldı bunun ..benim icin avantaj olması icin 3xx lerden almam lazım 5 den satıp para kazanmak icin.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

7. Haftalık

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by Zerlanis Yazıyı Oku
    Haftalık

Bir kagittan EF cikiyorsa iyiye isarettir. Tasima isi bitmistir, komisyonunu alir kenara cekilir. Ordan cikan mal hacim yapmak icin kisa paslasmalarda kullanilir. AL gulum VER gulum.
    Zaten kademeleri takip ederseniz KY nin BY nin yapacagi islemler degil. Direk fonlarin kurumlarin al-ver leri.
    Bu hafta gedik alici haftaya ortalik oglani YF gelir sonra o ona atar pasi o oburune. Derken bi yerde mali tekrar EF lara ve KY ye devrederler komisyonlarini alip kenara cekilirler.

Sayfa 113/587 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •