Sayfa 114/587 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 905 - 912 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bir kagittan EF cikiyorsa iyiye isarettir. Tasima isi bitmistir, komisyonunu alir kenara cekilir. Ordan cikan mal hacim yapmak icin kisa paslasmalarda kullanilir. AL gulum VER gulum.
    Zaten kademeleri takip ederseniz KY nin BY nin yapacagi islemler degil. Direk fonlarin kurumlarin al-ver leri.
    Bu hafta gedik alici haftaya ortalik oglani YF gelir sonra o ona atar pasi o oburune. Derken bi yerde mali tekrar EF lara ve KY ye devrederler komisyonlarini alip kenara cekilirler.
    çok güzel özetlemişsiniz,teşekkürler
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. dustugu yerde kalır bunun karakteri budur . bakın hektas temettu vermeyecegim dedi 9.70 den 9 altına dustu bugun 1 gunde 10 ustune geri cıktı ..gercek yatırımcıya kazandıran kagıt hektastır herzaman soylerim bende bunu farklı yerlerde ..bu temettu vermeyecegim desin ertesi gun direk 3.50 ve birdaha aylarca geri cıkmak bilmez orda kalır gecmiste cok gorduk yukselmedigine gore temettu falan vermeycek sanki takip etmekten vazgectim zaten elimde yok gercekten cok sıkıcı bir kagıt oldu bu kutpo aldım iyi kardayım orda artık ordayım zaten bunda is yok saygılar
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

En kisa vadeli 34 günlük üstsel ortalama ve en uzun vade 300 günlük üstsel ortalama kullanıyorum.

Nerdeyse 34 günlük 300 günlüğü aşağı kesecek..

Ve bu güzel kar edilen bir yılın ertesinde gerçekleşen bir durum..

Piyasa neden sevmiyor ve bugün, zaten dipteyken 700 milyon nakit çıkışı yaşanıyor..

Bilen blimeyenlere anlatsın

6. bundan adam oldugu gorulmemiski bundan sonra adam olsun bakın gecenlerde kaplamin dedim burada o zaman 5.30 dan alım firsatı verdi bugun 7 tl ye dayandı ..ben 3 ay once 2.50 ortolama ile aldım bugun 6.91 ortolama ile cıktım ..%180 kazanc sadece 3 ayda .. bu %180 kazancı 30 yılda bile vermez ..patronu kapıcılıktan gelen adam kucuk yatırımcıya paramı kazandırır .geberik hisse bu tek kelimeyle. 3-3.50 arasından alınır 4.50-5 arasından satılır bu kadar basit
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Boyle bir karla en az 5 üstü yapar,
    Gem temettü verecek gem hisse basi 60 kurus kar zaten sacma fiyatlarda ,bence bugun direk 4,35_4,40 bile acar,dun basanlar bugun alirsa 4,60 bile görürüz

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın cumba Kuka alkada kazanmıştık egeseramikden ekmek yermiyiz sizi burda gördüğüme sevindim selam hektasla aynı sermayesi karida aynı hektas 9.50 egeseramik 4.04 çok garip degilmi sizce ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ege seramiğin ham maddesi taş toprak yüzde 40 ihracat yapan şirket doların artması Ege seramiğe olumlu yansımazmi ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 114/587 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •