Sayfa 128/587 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. 4 asagı gelmezdi 3.95 asagıya gelmezdi noldu simdi tum borsa dusuyor der bazıları borsa cıkarken bu cıkıyordsu sanki degilmi neyse biliyorsunuz 3.40 da beklliyorum ne kaldı oraya .29 yıllık borsa tecrubesi bosa degilmis dimi bos laflara baksaydım 4.10 lardan elimde patlamıstı simdi
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    15 ağustostan bu yana sürekli düşüyoruz.Arada kasım ve ocakta 2 -3 kez yükseliş olmuş ama trend çizgisini bir türlü geçememiş.Tepeden 2TL yi,yani %34 ü geçti düşüş...tam bir rezil kağıt.
    Neye göre hesapladıysam 2 TL yi? anlayın yani nasıl üzmüş beni...oysa bu gün ağustostan bu yana 1.43 TL, yani %28 düşüşe denk geliyor...yani luikang söylediği rakamlardan alabilecek galiba gidişle? Ben 3.70 in altını pek mümkün görmüyordum ama...dolar Euro coştu....

3.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    4 asagı gelmezdi 3.95 asagıya gelmezdi noldu simdi tum borsa dusuyor der bazıları borsa cıkarken bu cıkıyordsu sanki degilmi neyse biliyorsunuz 3.40 da beklliyorum ne kaldı oraya .29 yıllık borsa tecrubesi bosa degilmis dimi bos laflara baksaydım 4.10 lardan elimde patlamıstı simdi
    3.00 mü yoksa 3.40 mı ? Karar verin. Arada %13 kadar bir makas var da.

4.  Alıntı Originally Posted by Selamsız Yazıyı Oku
    Arkadaşın yaptığı bir tahminden çok temenni..ama böyle sürekli rakam teleffuz etmesi doğru değil,insanların yatırım kararlarını yanlış yönde etkileyebilir...

5.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Arkadaşın yaptığı bir tahminden çok temenni..ama böyle sürekli rakam teleffuz etmesi doğru değil,insanların yatırım kararlarını yanlış yönde etkileyebilir...
    eee ne diceksin temennime ya 29 yıldır borsoda olmasam yeni yetme borsacı acemi borsacı olsam 4.10 lardan elimde patlamıstı dimi eyy eyyy ben bildigimden sasmam tecrube derler buna arkadas 29 yılda kac savas kac ekonomik kriz kac borsa cokusu gordum hangi hissesin nasıl hareket edecegini ezberledik artık 29 yıldır .

6.  Alıntı Originally Posted by Selamsız Yazıyı Oku
    ilk alım 3.40 sonra 2.alımım 3 dedim niye dogru okumuyorsun

7. endeks cokecek demedimmi 105 000 olucak demedimmi kac oldu 106500 ...herkes atıyosun derken egser 3.95 kıracak demedimmi kırdımı kırdı ..o veya bu sebep ben sonuca bakarım sonucta bildikmi bildik bakın 3.55 gordu . tecrube boyle birsey iste iyi seyirler

8. ha su var kapanıs 3.70 ustunden olursa grafik tamamlanmıs yukarı donus baslamıs demektir o zaman 3.40 beklemez yarın acılıstan alırım suriyede herhangib bir olumsuzluk olmazsa kısa surede 4 tl ustune yeniden cıkar . bakalım napıcak

Sayfa 128/587 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •