Sayfa 129/587 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Arkadaşın yaptığı bir tahminden çok temenni..ama böyle sürekli rakam teleffuz etmesi doğru değil,insanların yatırım kararlarını yanlış yönde etkileyebilir...
    doviz yukselince olumlu etkilenecek diyordun bak dovizler rekor kırdı ama hisse fiyatına etkisi 0 mıs oyle degilmi yani doviz fırladı ben dusmim demiyormus degilmi eyy eyy daha genc yasta oldugun belli ak ben 58 yasındayım 29 yıldır borsoda neler gordugumu bi hayal et .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    ha su var kapanıs 3.70 ustunden olursa grafik tamamlanmıs yukarı donus baslamıs demektir o zaman 3.40 beklemez yarın acılıstan alırım suriyede herhangib bir olumsuzluk olmazsa kısa surede 4 tl ustune yeniden cıkar . bakalım napıcak
    Bu olmadı ama şimdi hani daha 3.40 olacaktı,3 olacaktı...

3. Anlaşıldı,bu egserin speği varsa eğer tam bir psikopat...endeks yaralarını sararken bizimki "aman yükselmesin !" derdinde...

4.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Bu olmadı ama şimdi hani daha 3.40 olacaktı,3 olacaktı...
    cok az birsey aldım ama bak yine asagıya gitti suriye sacmalıgı bi bitmedi gitti . egserde spek ne gezer bunun gibi bazı patron hisselerinde patronun bizzat kendisi bilgisayar basından islem yapmıyorsa bende birsey bilmiyorum . tabi alım satım bildirimi gondermeden . adamların 15 aracı kurumda hesabı var ..bircok hissede denk geldim .

5. adnan pc basında uyuyakaldı endeks 0.70 artıya gecti bu dunku kapanısında altında sabah endeks +0.20 yken 3.73 olan bu degilmiydi 3 kagıtcı adnan

6. adnana bak sabahtan beri 140500 alıs 140500 satıs islem yapmıs nasıl yukselsin hisse

7. Sabah 70 den aldigimj 70 den geri verdim endeks %1 yükselmiş dünün altında kalmaya 3.74 direnci üstünde kalmamaya niyetli niye çünkü 3.74 obo nun bitip yükselişe geçmesi demek ...düşmek için fırsat kolluyor gavat .

8. cıkarken sumuklu bocek duserken tavsan komisyona calıstık zararsız kurtulduk elinde olmayan hic acele etmesin bence 3.74 ustunecıkmadıkca obo yu bozamıcak o bakımdan 3.40 orayıda kırarsa 3 lira . bende artık ilk etapta 3.40 beklemeye aldım bundan bi halt olmaz baba ogul soyguncular

Sayfa 129/587 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •