Sayfa 147/587 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 4695 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

batik65 Guest
    Hisse tamamen spek kontrolu altında , bir teknik yorum gerek....

2.  Alıntı Originally Posted by batik65 Yazıyı Oku
    Hisse tamamen spek kontrolu altında , bir teknik yorum gerek....
    Spek kontrolünde olan sığ işlem hacimli bir hissede teknik olur mu acaba?

3. Benim tahminim spek kağıda 12M işlem hacmi yaptırdığı günden beri bir kez müdahale etti, 3,15 gördüğü gün tekrar yukarı çekti. Şu an ky tepinip duruyor ve bir grafik ortaya çıkıyor. Bunun da tekniği falan yok. Bu benim izlenimim.

batik65 Guest
    Ky tepinip durarak hisseyi burada tutamaz, rekor hacimden sonra oluşan çift dibe dikkat diyorum, binanın temeline çakılan demir çubuklar gibi, teknikçi değilim ama bence yola çıkılmıştır bollinger daralacak macd ve rsı çıkışa uygun hale felan gelecek sonra devam inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by batik65 Yazıyı Oku
    Ky tepinip durarak hisseyi burada tutamaz, rekor hacimden sonra oluşan çift dibe dikkat diyorum, binanın temeline çakılan demir çubuklar gibi, teknikçi değilim ama bence yola çıkılmıştır bollinger daralacak macd ve rsı çıkışa uygun hale felan gelecek sonra devam inşallah
    Ben KY hisseyi burda tutuyor demedim. 1.seans işlem hacmi 88b lot. Bu hacimle endeksin -%2 sine rağmen + %2 yapmış. Kademeler bomboş. KY bile birkaç kademe indirip kaldırabiliyor. Hacim birkaç milyona ulaştığında speke tekrar hoşgeldin diyebiliriz. Ama şu an ortalıkta yok.

batik65 Guest
    tamam işte uzaktan seyredip tekniğln olgunlaşmasını bekliyor

7. Teknikten anlamam ama 3 yıllık periyoda baktığımda hem ters OBO , hem de İKİLİ TEPE görüyorum. Cennet ve cehennem arasındaki sırat köprüsündeyiz bu durumda.

batik65 Guest
    http://uzmanpara.milliyet.com.tr/his...-analiz/EGSER/

bende oluşan bir çanak ve çanağa takılmaya çalışılan bir kulp görüyorum, buradan yoluna devam edebilirsa 3.9 civarı büyük bir çanak oluşmuş olacak, orada takacağı bir kulpla büyük bir çıkış başlayailir, yıllardır kazandırmadı...

Sayfa 147/587 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •