Sayfa 162/587 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 4695 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Kadrme verebilecek var mı?

2. https://i.hizliresim.com/g6g5Qb.png
    Oyak’ın satışlarına rağmen iyi durdu,iyi topladılarda diyebiliriz...

3. Hisse biraz sığ. ..Ama sığ olması ederine çıkmasına engel değil. .şirket ihraçat yapıyor. .karını artırıyor. .büyüyor. .daha ne olsun...geçen gün bu topikte kafein ile aram bozulur ise ilk düşündüğüm hisse egeser ve blcyt olduğunu söylemiştim. ..bu gün blcyt yüzde 19 luk primi gördü. .bu hissenin buralarda duruyor oluşuna açıkçası çok şaşırıyorum. ..

Neyse Het şeyde bir hayır vardır diyorlar belki de öyledir. ..belki de illa ki benim almamı bekliyor. ..☺☺☺☺

Beni bekleyin bakalım. ..kafein bu gün düzeltmede sürecinin önemli bir aşamasını atlattı. ..kafein den hala önemli beklentilerim var..

Kafein bana bir yamukluk yaparsa alternatiflerim her daim var...egeser şu anda iyi bir alternatiflerden birisidir..
    Bekle beni egeser keko ile egeserin aşkı büyük olacak...

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Hisse biraz sığ. ..Ama sığ olması ederine çıkmasına engel değil. .şirket ihraçat yapıyor. .karını artırıyor. .büyüyor. .daha ne olsun...geçen gün bu topikte kafein ile aram bozulur ise ilk düşündüğüm hisse egeser ve blcyt olduğunu söylemiştim. ..bu gün blcyt yüzde 19 luk primi gördü. .bu hissenin buralarda duruyor oluşuna açıkçası çok şaşırıyorum. ..

Neyse Het şeyde bir hayır vardır diyorlar belki de öyledir. ..belki de illa ki benim almamı bekliyor. ..☺☺☺☺

Beni bekleyin bakalım. ..kafein bu gün düzeltmede sürecinin önemli bir aşamasını atlattı. ..kafein den hala önemli beklentilerim var..

Kafein bana bir yamukluk yaparsa alternatiflerim her daim var...egeser şu anda iyi bir alternatiflerden birisidir..
    Bekle beni egeser keko ile egeserin aşkı büyük olacak...
    Dolaşımdaki hisse sayısı 56 milyon lot olmasına rağmen kademelerde mal yok...mal kaptırmak istemiyorlar anlaşılan...Yolu uzun inş...

5. Bu arada 3.çeyrek bilanço satınalmaları başlayacak...dövizin yüksek seyri egesere damping etki yapacaktır,ikinci çeyreği rahat geçecek bir rakam bekliyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bu arada 3.çeyrek bilanço satınalmaları başlayacak...dövizin yüksek seyri egesere damping etki yapacaktır,ikinci çeyreği rahat geçecek bir rakam bekliyorum...
    Bencede çok rahat geçer. ...sanırım birileri çaktırmadan hisseyi toplamak istemekte...ben gelirsem herkes hisseyi fark eder.
    Çok gürültü yaparım duymayan kalmaz...😅😅😅o zaman da toplamak isteyenlerin işi bozulur ..ister istemez yukarı çekmek zorunda kalırlar. ..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bencede çok rahat geçer. ...sanırım birileri çaktırmadan hisseyi toplamak istemekte...ben gelirsem herkes hisseyi fark eder.
    Çok gürültü yaparım duymayan kalmaz...😅😅😅o zaman da toplamak isteyenlerin işi bozulur ..ister istemez yukarı çekmek zorunda kalırlar. ..
    Patron keko dostumu duydun,elini çabuk tutsan iyi olur...

Dolasimdaki hisse sayisi 25 milyon olarak gozukuyor.

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 162/587 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •