Sayfa 188/587 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    Yatırımcı gardaşlar bu hissede şöyle bir durum var.Açın KAP'I kamuyu aydınlatma platformunu hemen yukarda bildirim sorguları şirketler var şirketlerin üzerine gelin bist şirketlerini göreceksiniz tıklayın o bist şirketlerine mausu kaydırın aşağıya alfabetik sıra ile şirketleri göreceksiniz mausu kaydırarak ege seramikin üzerine gelin tıklayın özet bilgiler genel bilgileri göreceksiniz tıklayın genel bilgiler üzerine mausla kaydırın sayfayı aşağıyasermaye ve ortaklık yapısı bilgilerini göreceksiniz tıklayın üzerine kayın aşağıya doğru
    pay gurubu A NAMA PAYLARIN NOMİNAL DEĞERİ 12
    Pay gurubu B nama payların nominal değeri 18 göreceksiniz satırın sonunda imtiyaz türünü göreceksiniz okuyun altını yönetim kuruluna aday gösterme ve imtiyazlı temettü hakkını göreceksiniz ah benim gardaşlarım ah gördünüzmü patronun namussuzluğunu bu nedemek biliyormusunuz % 30 imtiyazlı hisseye sahip patron ve sülalesi dağıtılan tümettünün 1/3 ünü alıyor 33/4 üde % 70 ini alıyor bizde sanıyoruzki şirket temettü veriyor.BU ŞİRKETİN PATRONLARI BİST 'İN EN NAMUSSUZ PATRONLARI boşuna kovmadılar bu namussuzu GS başkanlığından bundan sonra iyi araştırın patronları...
    Her sirkette imtiyazli pay vardir,
    Temettu konusunda da ayni imtiyaz vardir,hesabiniz yanlistir

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Her sirkette imtiyazli pay vardir,
    Temettu konusunda da ayni imtiyaz vardir,hesabiniz yanlistir

400 tane şirket inceledim hiç birinde temettü konusunda bunun kadar imtiyaz hakkı görmedim hemen hemen hepsinde sadece yönetim kuruluna aday gösterme ve oy hakkı imtiyazı var hadi 1 tane temettü konusunda imtiyaz hakkı olan şirket bulda yapıştır şuraya belki 1 tane daha vardır ama bu şirket sahiplerinin namussuzluğunu örtbas etmez namussuz namussuzdur dünyanın neresine gidersen gi bu böyledir. kaldıki size ne oluyor....

3.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    400 tane şirket inceledim hiç birinde temettü konusunda bunun kadar imtiyaz hakkı görmedim hemen hemen hepsinde sadece yönetim kuruluna aday gösterme ve oy hakkı imtiyazı var hadi 1 tane temettü konusunda imtiyaz hakkı olan şirket bulda yapıştır şuraya belki 1 tane daha vardır ama bu şirket sahiplerinin namussuzluğunu örtbas etmez namussuz namussuzdur dünyanın neresine gidersen gi bu böyledir. kaldıki size ne oluyor....
    O zaman ortak olma,kimse zorlamiyor ki

4. Pakistan'da Çin Konsolosluğuna saldırı: 2 ölü, 1 yaralı

Pakistan'ın Karaçi kentindeki Çin Konsolosluğuna kimliği belirsiz kişiler tarafından gerçekleştirilen saldırıda 2 polis memuru hayatını kaybetti, 1 güvenlik görevlisi yaralandı. 3 saldırgan polis tarafından öldürüldü.
    Pakistan'ın Karaçi kentindeki Çin Konsolosluğuna kimliği belirsiz 4 silahlı saldırganın gerçekleştirdiği saldırıda 2 polis memuru hayatını kaybetti, 1 güvenlik görevlisi yaralandı. Patlayıcı ve silahların kullanıldığı olayda 3 saldırgan polis tarafından öldürüldü. Görgü tanıkları olay öncesinde patlama ve silah sesleri duyduklarını söyledi.
    Saldırıda yaralanan güvenlik görevlisi hastaneye kaldırılırken güvenlik güçlerinin bölgeyi kontrol altına aldığı bildirildi.

5. Kasko sigortası primleri son iki ayda 13 puan yükseldi - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türkiye'nin ilk ve en büyük sigorta platformu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi'nin Eylül ve Ekim ayları verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını gösteren endekse göre, Eylül ayı kasko sigortası endeksi Ağustos ayına göre 10 puanlık artış kaydederek 113 oldu. Ekim ayında ise bir önceki aya göre 3 puanlık artış kaydedildi ve böylece kasko sigorta primleri 116'ya yükseldi. Trafik sigortası primlerinde Eylül ayında bir önceki aya göre 1 puanlık artış kaydedildi ve Ağustos ayında 67 olan trafik sigortası endeksi 68 puan olarak gerçekleşti. Trafik sigortası endeksi, Ekim ayında yaşanan bir puanlık gerilemeyle yeniden 67 puan oldu.
    2017 başında baz 100 olan kasko primleri ortalaması 2.148 TL, yine baz 100 olan trafik sigortası primleri ise ortalama 1.337 TL olarak gerçekleşmişti. 2018'in ilk ayında ise 2.014 TL olan ortalama kasko primleri, Ekim ayında ise 2.486 TL'ye çıktı. 2018'in Ocak ayında 831 TL olan ortalama trafik sigortası primleri ise Ekim ayında 899 TL oldu.
    Kasko sigorta primi geçen yıl Ekim ayında 89 puan ve 1.921 TL olarak kaydedilmişti. Trafik sigortası primi ise geçen yıl; Ekim ayında 58 puan ve 781 TL olarak gerçekleşmişti.
    Sigortam.net, müşterilerinin en doğru ürünü, en iyi fiyata, kolay ve hızlı bir şekilde satın almalarını sağlamak amacıyla sektördeki en büyük 20 sigorta şirketinin tekliflerini sunuyor; ayrıca internet sitesinden gerçekleştirilen poliçe alımlarında müşterilerine özel indirimler sağlıyor. Geçen yılın Ağustos ayından itibaren her ay düzenli olarak Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi'ni açıklayan ve sahip olduğu büyük veriyi hizmete sunan Sigortam.net, böylece araç sahiplerinin otomobil sigortalarındaki genel seyre ilişkin bilgi edinmelerini sağlıyor.
    Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi'ne göre 2017 yılının ocak ayından bu yana otomobillerde kaskoo ve trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle:*
    * Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi, Sigortam.net'in müşterilerine sunduğu kasko ve trafik sigortaları tekliflerine ait fiyatların değişimin genel eğilimini göstermektedir. Fiyatlar araç yaşı ve hasar kademesi bazında farklılık gösterebilir. Ortalama fiyatlar Sigortam.net'in ağırlıklı müşteri portföyü olan bireysel, büyük il merkezlerindeki otomobil sahiplerinden elde edilmektedir.

6. bu pezo patronun ipliğini pazara çıkaracağım donunu başına geçireceğim hırsız köpek 4 yılımı yedi zaten kurduğu fabrikanın parasınıda rahmetli adnan menderesin vasiyetini yerine getirmeyerek çalmış ihtilalden 1 gün önce menderes çantanın içinde para vermiş falan kişiye ver diye menderesi nerden tanıyor deseniz menderesin oturduğu apartmanın kapıcısı imiş ibram polat ihtilal olunca parayı iç etmiş o paralarla bu fabrikayı kurmuş adnan polatın adıda adnan menderesten geliyor tabii parayı iç etti hiç olmazsa adını oğlumun adına vereyim demiş aklı sıra vefa örneği göstermiş ulan paraları iç ettin bari kendi şirketini soyma yav zaten yönetim giderleri adı altında pazarlama giderleri adı altında çalıyorsun bari eşit bölüşelim alçak namussuz.....

7.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    bu pezo patronun ipliğini pazara çıkaracağım donunu başına geçireceğim hırsız köpek 4 yılımı yedi zaten kurduğu fabrikanın parasınıda rahmetli adnan menderesin vasiyetini yerine getirmeyerek çalmış ihtilalden 1 gün önce menderes çantanın içinde para vermiş falan kişiye ver diye menderesi nerden tanıyor deseniz menderesin oturduğu apartmanın kapıcısı imiş ibram polat ihtilal olunca parayı iç etmiş o paralarla bu fabrikayı kurmuş adnan polatın adıda adnan menderesten geliyor tabii parayı iç etti hiç olmazsa adını oğlumun adına vereyim demiş aklı sıra vefa örneği göstermiş ulan paraları iç ettin bari kendi şirketini soyma yav zaten yönetim giderleri adı altında pazarlama giderleri adı altında çalıyorsun bari eşit bölüşelim alçak namussuz.....
    Anlattığınız öykü gerçek mi değil mi bilemem, ama Adnan Polat'ın karakterine çok uyuyor, babası onu yaptıysa oğlundan da her şey beklenir...

8. Bu gün bu yıl cimer'e yaptığım imtiyazlı hisse uygulamasının en azından kar dağıtımında yürürlükten kaldırılması için yasal düzenleme isteğime ilişkin SPK'dan yanıt aldım.Özetle " daha önce aynı istekle2-3 başvuru daha yapmışsınız,onun için önerinizi dikkate almıyoruz,hem bu başvurularınızla kamu kaynaklarını boşa kullanıyorsunuz,ona göre " mealinde şeyler yazmışlar...
    hani derler ya" ***** s.... kadı,kime başvuruyorsun ki?Ama pes etmek yok TBMM'ye yasal düzenleme için başvuru isteğimi göndereceğim.

Sayfa 188/587 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •