Sayfa 193/587 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Destek mi?? Baskılayanın ta kendisi olduğuna adım kadar eminim.
    Aynen, gerçek yüzleri son zamanlarda iyice ortaya çıktı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. 3.31 i çok sevdi ısrarla tutuyor.

3. dallama adnan ın boş kazandırmayan yıllardır kaybettiren cöplük hissesi borsada bosuna yer kaplıyor borsadan atılmalı endeks 99 000 olmus endeksin 88000 endeks fiyatında surunuyor bir boka yaramaz çöplük

4. Hissede kalan üç beş yatırmıcının paralarını göz dikmişler, yazıklar olsun polat efendiye.
    9 aylık açıklandığında 5 lira hedef veriliyorda yorumcular, 3,31 değerdir bu hissenin, fazlası günahtır. Sen de imtiyazlardan hayır görme emi.

5. İnşallah genel kurala katılıp içimden gelenini saydıktan sonra hisselerini polata bağışlayacağım, yemek sadece ona ve sülalesine yakışır sadece. Halka arz oldun sana para koyduk ki işleri büyüt, büyüyünce de bizi de görürsün dedik ama büyüdükçe kendinden başkasını göremez oldu, para bu kadar değiştiriyoru.

6. Ben satıp çıktım endeks 100 000 olmuş hala düşüyor Adnan in ciğerini bilerim herseneki aynı numara değişmez yıl sonu bilancoyu da karlı gönderip o gün gelene gidene mali basacak hep öyle yapar hedefim 2 lira oradan alırım oraya kadar uzagim bu serefsizn numaralarını ezberledik artık .kendi görüşlerim ve bu tuvalet ptecetesindeki tecrubemdir isteyen istediği yapsın yt değildir

7. Her yıl aynı numara yüksek kar etti ucuz kaldı diye bilanço günü alanların eline verip günü %12_15 eksi kapatıyor geçen yıl bu zamanlar 5.40 dan verdi millete 2.70 e düşürdü yine aynı şeyi yapacak bakın çıkmıyor borsa çıkıyor bu yerinde sayıyor borsa 12000 puan çıktı bu hala fos neden ele veriyor hacim var yükseliş yok kaç gündür bilanço açıklayınca dediğim gibi gelene gidene verip 2 liraya indirecek elin de olmayan hiç bakmasın bı pustun tuvalet pecetesine 2 lira da başlarsınız . Artık tecrübe ettik bu pust ve copluk kagini yt değildir

8. Benim grafiğe bakınca gördüğüm şey: biraz yukarı zorlarsa 2016 8.ay dan bu yana oluşan alçalan tepeler bızulmuş olacak, bu da yeni bir trend oluşumu demek olur. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği şu sorunun cevabında gizli ; Yükselen Yeni bir trend oluşumunu destekleyecek bir sebeb var mı ortada?

Sayfa 193/587 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •