Sayfa 209/587 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

2. Kıpırdadı, ama nedense zorlanıyor..

***EGSER*** EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***EGSER*** EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Ege Seramik, ihracatının önemli bir bölümünü gerçekleştirdiği Amerika Birleşik Devletlerinde, yapı sektöründeki önemli firmalardan olan Floor & Décor tarafından bir kere daha "YILIN EN İYİ SERAMİK KARO TEDARİKCİSİ" seçildi.
    İbrahim Polat Holding CEO'su ve Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Baran Demir yeniden böyle bir başarıya imza atmanın gurur verici olduğunu belirtti. Sn. Demir "İhracatın her zamankinden daha önemli olduğu günümüzde ürün dizaynı, kalite, servis ve satış sonrası hizmetler gibi farklı kriterler dikkate alınarak verilen bu ödülü tekrar almak bize gurur verdi. İtalyan,Brezilyalı,İspanyol ve birçok global rakiplerimiz arasından sıyrılıp bir Türk seramik firması olarak bu ödülü alarak Türk seramik sektörü adına da pozitif katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Ege Seramik olarak kazandığımız deneyim ile zorlu ihracat pazarlarında emin adımlarla yürümeye ve markamızı ulusarası alanda geliştirmeye devam ediyoruz." dedi.
    Hisseleri New York Borsası'nda işlem gören Floor & Décor, A.B.D. pazarında yer kaplama malzemeleri sektöründe en hızlı büyüyen firmalardan biri olup 100 e yakın lokasyonu ile üreticiden halka direkt satış yapan bir perakende zinciridir. Floor & Décor "Yılın En İyi Karo Tedarikçisi" klasmanında Ege Seramik'i 2017 yılında da ödüllendirmişti.
    Kamuoyunun bilgilerine sunulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/756622

BIST

(17/04/2019 - 16:10:16)

4.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Kıpırdadı, ama nedense zorlanıyor..

Bugün de kıpırdadı ama ereksiyonu çok kısa sürüyor.

5. 3 yıl sonra geri döndüm bakalım çok bekletecek mi Bol kazançlar..
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. artık 3.50 altına gelmesin bari...

7.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    artık 3.50 altına gelmesin bari...
    Tahtada ben bir lot bile alsam mutlaka zarar ettiriyor bana önce
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8. 26 nisanda genel kurul,en geç 30 nisanda 3 aylık bilanço var.-beklemiyorum-toplantı gündeminde de yok-olmaz ama genel kurulda şöyle bir bedelsiz verse diyorum...süper olurdu.

Sayfa 209/587 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •