Sayfa 215/587 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by ttiguan Yazıyı Oku
    Kimseler yokmu
    Buradayız.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Teşekkürler abi yararlı bilgi paylaşımın için. Yıllar sonra geri döndüğüm bir tahta inşallah güzel günleri tekrardan göreceğim bu tahtada.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. Bugün bir hareket olurmu acaba

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Teşekkürler abi yararlı bilgi paylaşımın için. Yıllar sonra geri döndüğüm bir tahta inşallah güzel günleri tekrardan göreceğim bu tahtada.
    Nerden buldunuz bunu sayin baskent yanlis hisse secimi yapmissinniz sahsi kanatim citi deki o alimlar gercek degil ben yillardir ara sira bunda olurum citi nin alipta hissenin yukseldigini hic gormedim bugun yukselim demis 3.03 te kalmis onu bile becerememis dogalgaza elektrige bu kadar zam varken ve doviz fiyatlari gerilerken bu hisenin yukelmesi bana gore mucize olur zaten yukselemiyor da birde adnan polat faktoru var tabi hissesine sahip cikip geri alim yaptigini borsaya kote olali dan beri sadece 1kez bilirim onu da 5.40 lardan 3 yil once ortklar satmaya basladi ve fiyat buralarda iste sirket hisse geri alimi yapmadan isterse 100 milyon kar etsin buna faydasi yok sahsi fikrimdir tavsiye degil iyi gunler .

6. Citi gercek yabanci degil biyikli yabanci bu tahta da hep olan sey gercek olsa zaten 250 000 lot alim yapmis olda zaten fiyat 3,50 x lerde olurdu citi ak emeklik bunlar islem yaptigi surece bu kagit ta yukselis mucize otesi soyle bir galip riza mecnur a1 gedik alnus global yuklu alim yapmadikca hissenin yonu bana gore asagi 2.4 seviyesi cunku endeks 84000 kende 2.90 di hala ayni yerde buda dusecegini gossteriyor sahsi kanatimdir tavsiye olamaz arkadaslar iyi gunler

7. Bugun ku ciliz hareketi yapip niye geri dusmus basinda seramik sektoru rekot ihracat yapti diye haber cikmis ama adnan bu adama para kazandirir mi yukardan vermis yine milletin eline usak sa %6 yukarda devam ediyor endeks 500000 olsa 100 milyon tl kar aciklasa ne ye yarar buna borsada bosa yer kapliyor

8. Eskiden 50-60 kurus temettu verirdi onu da 15_20 kurusa dusurdu 3 yildir eskiden %30-60 arasi bedelsiz yapardi onu da yapmiyor kac yildir borsada bosa yer kapliyor sun yatirimci ya kazandirdigin yok 3 yildir 5.40 dan beri dusuyorsun tum gyo cimento sirketleri %10_50 arasi yukselis yaptilar sen oldugun yerde kaldin endeks 84000 kende 2.90 din endeks ustune %20 prim yapti sen hala ayni fiyattasin tahta yapicin adam degil ki borsada bosa yer kapliyor sun 3.15 ustune atsan 3.60 a gidersin onu da biliyorum da nerdeee sahsi fikrim 2.40 a geleceksin yatirim tavsiyesi degildir

Sayfa 215/587 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •