Sayfa 216/587 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Daha cuma gunu usak aldim %14 kar var sen 3.03 gecicem diye debelen dur borsa olmus 101 000 hep yayansin yayan borsada bosa yer kaplayan çop hisse .yatirim tavsiyesi degildir

2. Bu yilki tavani na 3.05 olarak yapmissin artik 2.40 a suzulursun cok bile senin gibi cop hisse ye borsanin en 1. çöp hissesi zarar edenler tavanlar siralar bunun gibi kar eden hala boyle 84000 endeks fiyatinda debelenir çop .yatirim tavsiyesi degildir

3. Kimse yorum bile yapmiyo yoruma degecek kadar degerin yok demek ki çop hisse endeks 84000 ken 2.90 din endeks 102000 oldu nerdeyse %21 yapar sen anca %3 yukseldin tum gyolar cimentolar camlar plastikler en az zaten endeks kadar %20 yukseldiler hatta %50-60 yukselen var sen hangi sektordesin de faiz indirimi birtek sana yaramiyor borsada bosa yer kapladigini 3 yildir soyluyorum yine bunu yukselmeyerek gosterdin cok ciktinya 2.seanstan itibaren dusmeye baslarsin yarin faiz indirimin den sonra borsa ya satis gelince 4 nala dusersin hep ayni terane .yatirim tavsiyesi olmayip sahsi goruslerdir

4.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Kimse yorum bile yapmiyo yoruma degecek kadar degerin yok demek ki çop hisse endeks 84000 ken 2.90 din endeks 102000 oldu nerdeyse %21 yapar sen anca %3 yukseldin tum gyolar cimentolar camlar plastikler en az zaten endeks kadar %20 yukseldiler hatta %50-60 yukselen var sen hangi sektordesin de faiz indirimi birtek sana yaramiyor borsada bosa yer kapladigini 3 yildir soyluyorum yine bunu yukselmeyerek gosterdin cok ciktinya 2.seanstan itibaren dusmeye baslarsin yarin faiz indirimin den sonra borsa ya satis gelince 4 nala dusersin hep ayni terane .yatirim tavsiyesi olmayip sahsi goruslerdir
    Egser farklı bir hissedir ama güzelde hissedir. Yeter ki doğru yer ve zamanda al. Sabırla güzel günleri gösterir inşallah.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Bakmışsın bu hafta 3.25 görür....
    Ahhh gidi ege seramik...zamanında aracı kurum çökertmiş adamsın...kimleri dşze getirmedin...sana bulaşana hep dersini vermişsindir....
    Yazık...kendine gel artık..ederini sen bilirsin...yakışmaz sana....bu fiyatlar..

6. Çok güzel kapattı hadi artık yukarı trend başlasın

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hani derler ya, düşmanım olsa tavsiye edeceğim bir hisse senedi değil.
    Yıllardır dönem dönem girip çoğunlukla kazandığım bazen de sinirlenerek zararına sattığım hisse.
    Bu fiyatları hak etmiyor. Ancak bu fiyatlarda tutanın da kim olduğunu herkes biliyor.
    Ancak ben de naçizane fikrimi söylemek isterim. Her ne kadar patrona sıfır güvenim olsa da....
    Hisse tekrar takibimde. 3,68 e kadar yükselebilecek bir potansiyel görüyorum. Bu seviyelere gelebilirse, 2017 yazından beri devam eden uzun vadeli düşüş trendi sonlanıp kendine yeni bir sayfa açabilir.
    Bu düşüncem gerçekleşmez ve düşüş trendi devam ederse de , en az 2.20 ye kadar düşmesi beklenebilir.
    Netice itibarı ile henüz küresel riskler devam ettiğinden alım için aceleci davranmıyorum. Kimseye de al yahut sat demiyorum.

8. Bazen sabretmek gerekir diye düşünmekteyim. İnsanın sabrını zorlayan bir bekleme durumunda EGSER ama inşallah yatırımcının yüzünü güldüreceği günleri de göreceğiz diye umut ediyorum.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 216/587 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •