Sayfa 224/587 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by jacksparrow Yazıyı Oku
    Normalde portföyümün %20si olan hisse günü %16.46 artı kapatınca çok mutlu olmam gerekir ama egser öyle bezdirdi ki beni 4.09 dan 4.70 e kadar bütün kademelerden satmama rağmen içim rahat değil. Bu kadar işlem hacmine ve el değiştirmeye rağmen haftayı 4 ün üzerinde tamamlayamayacağız gibi geliyor.

Sn kacksparrow
    Bu ne yaman çelişki
    4,09 dan 4,70 e kadar tüm kademelerden satmışsınız
    Ama bu işlem havmine rağmen haftayı 4 ün üzerinde tamamlayamayacağı için içiniz rahat değil.
    ??
    Ne anlamalıyız?

2. 4.85 tam uzun vade trend tepesi...bakalım ne olacak...dün 1/5 ini verdim...

Hisse ve sahibi güven vermiyor demek istiyorum. Daha önceki gönderilerimde belirtmiştim 2018 yılında 70 M esas faaliyet karı yazmış hisse normalde 8 den önce satmamam lazım fakat imtiyazlı hisse olayı ve Amerika pazarına ürünlerin iştirak firması üzerinden satılması hissenin adil fiyatlanmasını engelliyor. Ben sadece görüşümü yazdım ve hissenin %70 i halen elimde. Umarım imtiyazlı hisse olayı bir an önce kaldırılır da hak ettiği değere gelir egser

4.  Alıntı Originally Posted by jacksparrow Yazıyı Oku
    Hisse ve sahibi güven vermiyor demek istiyorum. Daha önceki gönderilerimde belirtmiştim 2018 yılında 70 M esas faaliyet karı yazmış hisse normalde 8 den önce satmamam lazım fakat imtiyazlı hisse olayı ve Amerika pazarına ürünlerin iştirak firması üzerinden satılması hissenin adil fiyatlanmasını engelliyor. Ben sadece görüşümü yazdım ve hissenin %70 i halen elimde. Umarım imtiyazlı hisse olayı bir an önce kaldırılır da hak ettiği değere gelir egser
    Hak ettiği değere geldi gibi geliyor ama piyasada müzik devam ettiği sürece egserde dansa devam eder...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. Bu temettüde imtiyaz olayı pek görülen bir şey değil..imtiyaz çoğu senette oy ve yönetim alanında var...

Norveç varlık fonu egserin %3 üne sahip bu da yaklaşık 2.25 milyon lot eder. 2 günde Oyak yatırım 1.82 milyon lot sattı. Acaba bu fon egser ile anlaşıp hisseleri devretmek için fiyat yükseltilmiş olabilir mi Karşıdaki en büyük alıcı da 1.18 milyon lot ile işyatırım. Normalde 2 milyon lota yakın satışa hissenin düşmesi gerekir düz mantıkla.

7. derinlikli izleyen arkadaşlar: kim alıyor kim satıyor,kademeler dolgun mu, boş mu?

Sayfa 224/587 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •