Special Days Image
Sayfa 226/587 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Kimseler kalmamış...

2.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Kimseler kalmamış...
    Buradayız bilanço gelsin üzerinde konuşuruz...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Evet kendi hesabıma göre ederine gelene kadar bir yere gitmek yok.

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by jacksparrow Yazıyı Oku
    Evet kendi hesabıma göre ederine gelene kadar bir yere gitmek yok.

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ederi ne sizce?...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

6.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Ederi ne sizce?...
    Sorduğunuz kişinin 22 ocak 2020 gönderisi:
    Normalde portföyümün %20si olan hisse günü %16.46 artı kapatınca çok mutlu olmam gerekir ama egser öyle bezdirdi ki beni 4.09 dan 4.70 e kadar bütün kademelerden satmama rağmen içim rahat değil. Bu kadar işlem hacmine ve el değiştirmeye rağmen haftayı 4 ün üzerinde tamamlayamayacağız gibi geliyor.

Yorumsuz...

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Ederi ne sizce?...
    2018 yılında 70 milyon faaliyet karı var. Şirketin finansal borcu yok ve piyasadan alacaklarını toplayıp borçlarını öderse stokları ile birlikte 160 M kasada para olur. Üretim yapan ve ortalama %30 brüt kar marjı %13 net kar marjı olan bir şirketi yıllık net faaliyet karı çarpı 10 olarak fiyatlarım. Fakat bu şirkette kar dağıtımında %20 imtiyaz olduğundan 8 yıllık net faaliyet kar marjına göre hesaplıyorum ve hisse birim fiyatını 7.5 TL olarak hesaplıyorum.

Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Sn kacksparrow
    Bu ne yaman çelişki
    4,09 dan 4,70 e kadar tüm kademelerden satmışsınız
    Ama bu işlem havmine rağmen haftayı 4 ün üzerinde tamamlayamayacağı için içiniz rahat değil.
    ??
    Ne anlamalıyız?
     Alıntı Originally Posted by jacksparrow Yazıyı Oku
    Hisse ve sahibi güven vermiyor demek istiyorum. Daha önceki gönderilerimde belirtmiştim 2018 yılında 70 M esas faaliyet karı yazmış hisse normalde 8 den önce satmamam lazım fakat imtiyazlı hisse olayı ve Amerika pazarına ürünlerin iştirak firması üzerinden satılması hissenin adil fiyatlanmasını engelliyor. Ben sadece görüşümü yazdım ve hissenin %70 i halen elimde. Umarım imtiyazlı hisse olayı bir an önce kaldırılır da hak ettiği değere gelir egser
     Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Sorduğunuz kişinin 22 ocak 2020 gönderisi:
    Normalde portföyümün %20si olan hisse günü %16.46 artı kapatınca çok mutlu olmam gerekir ama egser öyle bezdirdi ki beni 4.09 dan 4.70 e kadar bütün kademelerden satmama rağmen içim rahat değil. Bu kadar işlem hacmine ve el değiştirmeye rağmen haftayı 4 ün üzerinde tamamlayamayacağız gibi geliyor.

Yorumsuz...
    Sn.Gogos,

Daha önce bu iletimle ilgili soru sormuştunuz ve ben de cevaplamıştım. Hala konu hakkında soru işaretleri varsa kafanda bana direkt sorabilirsin. Cevaplayabileceğim bir soruysa seve seve cevaplarım.

Sayfa 226/587 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •