Sayfa 261/587 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Demekki halka açıklık ile borsada işleme açıklık ayrı şeymiş,bu anlaşılıyor.Ben sadece %33.27 işlem görüyor sanıyordum.

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Demekki halka açıklık ile borsada işleme açıklık ayrı şeymiş,bu anlaşılıyor.Ben sadece %33.27 işlem görüyor sanıyordum.
    Bunlarda hertürlü numara var, herşey mübah.

3. Halka açık payları çıkarırsak Adnan'ın borsaya kote edilmiş 31.579.526 adet hissesi olması gerekiyor,demekki Unlü dışında da 2milyon 470bin hisse başka hesaplarda var...Adnan bunlarla al-ver yapıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Demekki halka açıklık ile borsada işleme açıklık ayrı şeymiş,bu anlaşılıyor.Ben sadece %33.27 işlem görüyor sanıyordum.
    Dediğiniz gibi ayrı şeyler...
    Halka açıklık MKK daki ky hesaplarında kayıtlı hisse toplamını ifade eder ve mutlaka takasa kayıtlıdır. Ama şirket sahipleri de kendilerine ait hisselerin bir bölümünü MKK ya kayıt edebilirler. Buna engel bir şey yok. Bazen şirketlere ait KAP ta şu haberleri görürsünüz. A hissesinde falan kişi kurul kaydında olmayan şu kadar hisseyi kurul kaydına aldırmak için MKK ya başvurdu diye.
    Kısaca formüle edersek Takastaki hisse miktarı halka açıklık miktarından düşük olamaz. Tavanı ise hakim hissedarlar ellerindeki hisselerin tamamını kayıt ettirirlerse şirket sermayesindeki toplam hisse adedi kadar olabilir.

5. Bu arada patron yeterince panikletip dökülenleri topladı görünüyor.

6. Henüz bitmemiş olabilir...
    8,30 u aşması gerekir.

7.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Henüz bitmemiş olabilir...
    8,30 u aşması gerekir.
    Aşmaması için hiç bir sebep yok..

8.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Aşmaması için hiç bir sebep yok..
    Var!
    Adnan bütün hisseleri ucuz fiyattan istiyor!

Sayfa 261/587 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •