Sayfa 275/588 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 4698 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. bana gelen özel bilgilerden seramik sektörü son aylarda ihracat yapmaktan iç piyasaya mal yetiştiremiyorlarmış...anlayacağınız çok iyi bir bilanço egeserde bekleniyor...zaten çeyreksel bazda da bakıldığında en iyi bilançoları son çeyrekte gönderdiğini görebiliyoruz...

finansalları iyileşen ve önü çok açık bir şirkettir egser...beklemeye devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

bunlar huy edinmiş nerde iyi tahta var hepsi orada toplanıyor buranın deliside bu meri linç

3. Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Tavan yaptığı gün Emeklilik ve Yatırım Fonları satmış,İş alıcı.

5. Ne güzel 14.66 da satış yapmıştım epey hemen 30 kuruş aşağıdan aldım...şimdi bak dur bist nereye egser nereye diye!ver hepsini rahat uyu işte...

6.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Ne güzel 14.66 da satış yapmıştım epey hemen 30 kuruş aşağıdan aldım...şimdi bak dur bist nereye egser nereye diye!ver hepsini rahat uyu işte...
    Hiç yoktan iyidir yine sn Efe.
    Emeklilik ve y Yatırım Fonlarının elindekiler bitmeden kağıda rahat yok gibi duruyor.

Arkadaşlar slm , yukarıda arkadaşımız egser in son ceyrekte en iyi bilancoyu acıkladıgını belirtmiş. Birsey sormak istiyorum ,gecen sene bilanco açıklandıktan sonra nasıl bir hareket yaptı ?tşk

8.  Alıntı Originally Posted by bugur Yazıyı Oku
    Arkadaşlar slm , yukarıda arkadaşımız egser in son ceyrekte en iyi bilancoyu acıkladıgını belirtmiş. Birsey sormak istiyorum ,gecen sene bilanco açıklandıktan sonra nasıl bir hareket yaptı ?tşk
    2019 12 aylık (Konsolide olmayan) Faaliyet Raporu açıklanma tarihi 01.03.2020 . Grafikten , sonraki hareketine bakabilirsiniz. Ancak bu dönem Covid-19 un finans piyasalarında yarattığı türbülansa denk düşüyor gibi. Bir öngörü çıkarmak ne kadar sağlıklı olur?
    Bu arada notumuzu düşelim;
    Şirket değeri : 140,8 M$

Sayfa 275/588 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •